• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Společenství Trofeje

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

DeletedUser3079

Guest
A_Evt_MPE_Trophy_Four1.png

:human: TROFEJE :elf:

Konečně nápad který řeší slabé odměny v DS (Dobrodružství Společenství):
Všechny Typy Trofejí, od 1. do 10. místa by měli dávat +Bonusové Body do žebříčku. Přišli sem osadníci Ambasády, kteří sem přidávají 2 Divy, které přidávají bonusové body do žebříčku. Týká se to +bonus na Věž věčnosti a +bonus na Turnaje, které jak víme, mají ještě sami o sobě bonusové body na žebříček za první místa. Turnaje takto přidávají do žebříčku bonusové body 2x a věž věčnosti 1x. Ale bonusové body do žebříčku HRÁČI za DS formou Trofeje, tu nejsou. (Nemyslím teď body pro společenství za první místa, kde z toho má bonus jen celý spolek, ale hráč na svém score nemá nic, pouze společenství jako celek). Je to veliká škoda a je to možná i nefér vůči nejsilnějším spolkům ze hry, že tyto trofeje jsou tak slabé. Mohly by se na nich zvednout i :culture: Kulturní a :human: Obyvatelské bonusy (+20%). Jde přece jen o první místa, která skutečně nejsou snadná získat. Je to ojedinělá soutěž oproti Věži a Turnaji, které jsou každý týden a body se jen sypou. Vše už své bonusové body a bonusové itemy má a že z turnajů a věže ty odměny jsou fakt pecka. Tato nejtěžší a nejnáročnější soutěž Elvenaru, Dobrodružství Společenství, už nemůže být ignorována a musí se odměny jistou formou zdokonalit. Ve věži jsou Diamanty v Turnaji zase Plánky. Za první místa v DS by mohlo být klidně +1000 :diamond: jako hlavní odměna. Toto je už příjemnější cesta a jednoduché skvělé řešení jak z Dobrodružství Společenství udělat Unikátní Soutěž, která bude bavit Všechny.



. BODY DO ŽEBŘÍČKU HRÁČI ZA TROFEJ .
1.Místo Trofej +5000 bodů do žebříčku
2.Místo Trofej +2000 bodů do žebříčku
3.Místo Trofej +1000 bodů do žebříčku
4.-10.Místo Trofej +100 bodů do žebříčku

. DIAMANTOVÉ ODMĚNY ZA PRVNÍ MÍSTA SPOLEČENSTVÍ .
1.Místo +1000:diamond:
2.Místo +500 :diamond:
3.Místo +250 :diamond:
4.-10.Místo +100 :diamond:


Určitě to není moc bodů když se podíváte že první místa KAŽDOTÝDENNÍHO TURNAJE dávají +1000 bodů hráči. Každý týden a DS je zatím 4x do roka, opravdu veliký rozdíl proti turnajům kde se dá získat +10000 bodů velmi rychle a ještě mnohem víc. Plus teď Ambasády to ještě mnohem navyšují. Dobrodružství Společenství není žádná lehká soutěž, jen jeden spolek může být první, získat body a potom čekat na další možnost měsíce jak bude tato soutěž znova. Na turnaji se dá hned příští týden začít znova. A mnoho hráčů, i za 2.místo, má mnoho bodů. Je zde mnoho hráčů bodovaných, oproti DS. Z tohoto všeho by měli Trofeje DS přidávat i bonusové body Hráči. Ať si je i Hráči chtějí stavět a tato soutěž se stane opravdu výzvou, do které se bude chtít zapojit více hráčů. Klidně může být jen 3x za rok, o to větší výzva o boj o První místa bodů a Diamanty.

Berte v potaz, že tato soutěž je jen párkrát do roka, proto tak silné odměny na Trofej.
Oproti Turnajům +1000 bodů každý týden je to velmi neférové. DS je těžší jak každotýdenní turnaj, umístit se 1. .



...
 

Přílohy

  • A_Evt_MPE_Trophy_One1_1_0010.png
    A_Evt_MPE_Trophy_One1_1_0010.png
    783,6 KB · Zobrazení: 92
  • A_Evt_MPE_Trophy_Two1_1.png
    A_Evt_MPE_Trophy_Two1_1.png
    407,3 KB · Zobrazení: 92
  • A_Evt_MPE_Trophy_Three1_1.png
    A_Evt_MPE_Trophy_Three1_1.png
    293,9 KB · Zobrazení: 96

hanz44

Pozorovatel
Je to pěkný a byla s tím to podat dost práce! To je vidět,ale za mě je mi to jedno jak to bude dál s DS ..o body do žebříčku mi nikdy nešlo a myslím,že takovích hráčů se stejným nebo podobným postojem je ve hře spousta,ale to nechci snižovat tu práci a nápad ..pro pár spolků možná i víc než pár by to bylo motivující o tom žádná :)
 

Onono Elfenaro

Pokročilý žák
Dovolil bych si připomenout diskuzi po jednom DS: Dobrodružství společenství. Odměny za pořadí byly velmi slabé, stejně se našlo společenství, které hrálo přinejmenším poněkud pochybně. Jak to asi bude vypadat, když za 1. místo bude 1000 diamantů? Já se DS neúčastním kvůli slabým odměnám a pokud by byl aplikován tento návrh, neúčastnil bych se stejně, protože diamanty dostanou společenství, která budou mít města dělaná přímo na DS a normální hráči opět dostanou prd. Abych se DS zúčastnil, musely by být lepší odměny v truhlách pro všechny, nikoli odměny za pořadí. Já osobně jsem proti návrhu.
 

hanz44

Pozorovatel
@Victorious1722 chce z toho udělat něco zajímavějšího a snaha se cení,alespoň za mě ..Já to oceňuju i když se též nezúčastním :) ..vidím snahu dostat DS trošku blíž k turnajům a věži,ale už takhle ,když je turnaj i věž každý týden tak kde pak brát ještě čas na další akci a když jedu osadníky tak mají přednost a ty zmiňované odměny to je fakt hrůza :) DS je jen pro lidi co mají čas a baví je to ho tím ztrácet :) ,ale vím,že jsou společenství které to baví a snaží se i zlepšovat a podřizují tomu i strategii hraní .Tak proč jim to nezpestřit ..Já Jsem pro :)
 

hanz44

Pozorovatel
To ne @Fjorgyn ..Já bych se vůbec právě nesnažil DS srovnávat s turnaji a věží formou odměn za dosažení milníků ..DS je něco úplně jiného a ne každý má možnost se ho účastnit naplno ..,ale pro ty klany co ho mají rádi a hrají ho naplno je to co navrhuje @ANCARY ideální a plně bych ho podpořil.DSko je pro některé zpestření :) ..nerad bych aby to dopadlo tak,že by nakonec většina klanů přistupovala k DS s nutností ho hrát,když už je každý týden turnaj a věž !
Aby to mohlo fungovat tak jak @Fjorgyn si představujete vy byla by potřeba aby se přidala vždy v době DS ke každému městu další mapa s nějakýma pravidlama pro rozšiřování na které by se nezávisle na aktuálním městě mohli postavit dílničky a manufakturky ..jinak je to bezpředmětné ..
 
Naposledy upraveno:

Fjorgyn

Znalec fóra
Nerozumím řeči Tvého kmene @hanz44 doporučuji Vám, si nejdříve setřídit myšlenky, které chcete vyjádřit a nepodsouvat mi něco co jsem vůbec neřekl.

Odměny v závislosti na dosažených bodech, nikoliv na pořadí, je nejlepší způsob jak ohodnotit snahu jednotlivých společenství a žádným způsobem to nic nemění na stávajícím formátu DS. Navrhovaná varianta je neakceptovatelné, už jen z důvodu, jakým je některým umožněno hrát DS, dokonce i v době teleportů.
 

hanz44

Pozorovatel
:Ddobře Ty @Fjorgyn ..nicméně si stojím za tím co Jsem napsal ;) ..doporučuji z DS nedělat další turnaj či věž :)
Aby se DS dalo odměňovat na dosažených bodech tak by se musel předělat celej formát DS aby to bylo spravedlivě ohodnoceno a to by se neobešlo bez změn a přidaná mapa (stavební plocha pro plnění úkolů) by ten problém vyřešila ..na velikosti oné mapy a případnému rozšiřování by se muselo zapracovat a vymyslet to ..toť mluva mého kmene ;) :D ..jen aby to bylo pro všechny klany a hráče nastaveno spravedlivě ;) a jen pro doplnění by se mohla přidat ikonka pro přepínání mezi městem a onou stavební plochou.. :D
 
Naposledy upraveno:

M4r13nk4

Pokročilý žák
Jsem taky proti. DS v současné podobě (tedy s tím, že oznámím de facto aspoň týden předem na betě) je pro většinu normálně hrajících spolků než šance na úspěch. Teď narážím na fakt "účtů-farem". Proti tomuhle nefunguje žádná motivace s výjimkou postihu. Jako ano, jsem-li na konci kapitoly a mám volnou mapu, mám i šanci. Pokud tohle bude mít celý spolek, možná se zadaří. Náš obelisk už má taky víc než rok - z doby, kdy byla hra čistější.
Takže snaha dobrá, kvituji palcem nahoru, ale zase jen pro ty, co tomu obětuji všechno.
 

hanz44

Pozorovatel
@M4r13nk4 ..no Já navrhl jak by to mohlo fungovat aby to bylo pro všechny stejné nezávisle na velikosti současného města ..výhodu by měli klany s plným počtem hráčů pouze,takže aby se snažili všechny klany mít plný stav ..
 

nataly111

Velmistr písma
A vedlo by to jen k dalším pushing městům. To co se tu navrhuje není řešení a tím nijak neshazuji nápad vylepšení odměn. ;)
 

hanz44

Pozorovatel
@nataly111 To by se dalo vyřešit třeba tím,že by se mohl DS účastnit jen hráč s nějakým limitem nahraných bodů a pro aktivní začínající hráče by to byla motivace navíc ;) :D ..jen remcám,ale samotnýho by mě takové DS lákalo zkusit :)
 
Naposledy upraveno:

nataly111

Velmistr písma
Už ted jsou města, která oživují jen na dobrodružství. Co tu píšeš nemá smysl. Protože tito hráči nejsou nováčci a mají určitý limit bodu, třeba díky vytuněným divům.
Nejde jen o to vyřešit odměny. Proto tak jak je nápad popsán říkám, že sem proti.
 

hanz44

Pozorovatel
Na to máš právo ;) ..nic není dokonalí a nic nesedne všem hráčům a furt by to bylo spavedlivější než je DS v současné podobě ..stačí se nad tím zamyslet;)Navíc těch plusů to má víc než naopak ,takže by to byl přínos,ale to neříkám protože Jsem s tím přišel Já,ale protože to tak je:)
A ty města o kterých píšeš,že je oživují jen na DS s ohromným místem na dílny a továrny by rázem byli úplně na stejné úrovni jako každé jiné,takže spravedlnosti by bylo učiněno za dost :D
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
Jsem proti návrhu a to ze stejného důvodu co tu uvedl @Victorious1722 , jsou spolky co mají vyšlechtěná města jen na DS a poctivé spolky tak nemají šanci na takové odměny dosáhnout, tudíž by se opět jen sypalo do kapsy těm nepoctivcům. Za mě by stačilo dát prostě jen lepší odměny v DS do truhel. @hanz44 , co se týká toho, že DS baví/nebaví, za mě osobně bavilo by mě právě víc, být ty odměny v truhlách lepší, takhle se většinou jede jen z nutnosti, za účelem pro některé hráče získat artefakty na dovyvinutí eventové rostoucí budovy, jinak z DS obecně v podstatě žádný jiný, snad ještě kromě většího pokecu na chatu, užitek není.
 
Naposledy upraveno:

hanz44

Pozorovatel
Mluvím o tom co Jsem navrhl Já ..nemluvím o současném stavu ;) ..tím by se problém o kterém píšeš vyřešil:)
Navíc by to bylo přínosné a motivující jak pro začínající hráče tak i pro klany aby se snažili zaplnit volná místa v klanu ..ta monstr města na DS by pozbyla smyslu ..
 

luterina

Veterán
@hanz44 , k zaplnění volných míst v klanu pro velitele žádná extra motivace třeba není, to si přeje přirozeně každý velitel (včetně všech členů společenství) a každý z velitelů, pro to mít stav členů plný, dělá maximum a to neustále, protože hráči ze spolků stále odcházejí a stále do nich přicházejí - přirozeně, těch co se v jednom spolku udrží třeba 2 - 3 roky není nikdy plný stav, není to tak, že by si někdo z velitelů řekl: "tak, teď bude DS, tak si zaplním spolek maximem hráčů jedno jakými", na ty se dělají výběrová řízení, právě aby byla co nejvyšší pravděpodobnost, že ve hře a ve spolku setrvají co nejdéle to jde, a že taky pro spolek budou i přínosem dlouhodoběji a to je vždy o hráčích samotných, jak je hra baví a nakolik mají smysl pro týmovou a férovou v týmu hru, a to žádná speciální mapa jen na DS nijak neovlivní. A za druhé, přidat na DS každému hráči/účtu další herní plochu, už teď, kdy je i s jedním městem hra na její chod dost náročná, si myslím, že není vůbec dobrý nápad.
 
Naposledy upraveno:

hanz44

Pozorovatel
@luterina plně akceptuju Tvůj postoj a Tvůj názor,ale to,že to nefunguje někde neznamená ,že jinde to taky nefunguje :) Motivační to samozřejmě je a né jen pro klany,ale i pro hráče samotné ..už jen šance pro méně zkušené hráče v slabších klanech moct konkurovat hegemonům a být s nima na stejné úrovni je motivující:) Pro klany je pak také důležité si najít hráče který zapadne jak se říká do party a pokud někdo nezapadne tak je zbytečné ho v klanu mít a měl by se vyměnit za někoho kdo nebude mít problém zapadnout a nedržet si takového hráče v klanu jen proto aby byl plný ..Někdy se stane samozřejmě,že člověka vyřadí na delší dobu jakékoli osobní důvody a to je pak mrzuté,ale je to pro všechny klany stejné a tento návrh je o tom aby se šance všech klanů vyrovnali a né o tom jak to v kterém klanu funguje;)
 

luterina

Veterán
@hanz44 , jak píši výše, podle mě je něco takového jako přidávat do hry další mapu technicky náročné a pro plynulost hry i tím pádem kontraproduktivní.
 

hanz44

Pozorovatel
@luterina nežíkám,že to není náročný ..to vůbec netvrdím,ale určitě to není nezrealizovatelný a ta myšlenka se mi líbí a hra samotná by se pro spoustu hráčů stala mnohem atraktivnější;)Moct konkurovat někomu mnohem lepšímu a být mu vyrovnaným soupeřem ..to je něco proč to stojí za to;)
 
Nahoru