• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Triss Merigold

Triss Merigold

Kolemjdoucí
Zdravím všechny, jsem Triss ze starobylého rodu elfů z Rivie, jsme velmi vstřícní a otevření ke všem potřebným, s hanebnými a podlými zrádci či nepřáteli však zacházíme krutě a nemilosrdně. Vyznáváme ušlechtilé hodnoty jako pravdu, čest, upřímnost, naopak lež, zrada a faleš se nám do krve protiví . Stejně jako ostatní z mého rodu i já miluji přírodu a vše živé, ráda se učím novým věcem a často poslouchám svou intuici, která mě ještě nikdy nezklamala.
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahojky,

vítám tě mezi námi. Zde na fóru najdeš spoustu užitečných informací o hře. Zajímají tě změny ve hře, které se chystají? Mrkni na tento odkaz a najdeš více.
Chtěla by jsi udělat hru zajímavější? Máš nějaký nápad, který by se mohl zde uplatnit? Napiš nám do této sekce a třeba bude natolik zajímavý, že by se mohl objevit klidně i ve hře. Právě probíhá nová soutěž, neváhej se do ní zapojit.
Pokud bys potřebovala s čímkoliv poradit, neváhej se na nás obrátit.

Přeji příjemné hraní a ať se ti u nás na fóru líbí. ;)
 
Nahoru