• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla Transformace artefaktů

DeletedUser5831

Guest
Ahoj, líbilo by se mi kouzlo které by proměnilo libovolný artefakt na univerzální.

Bylo by to vzácné kouzlo které by umožnilo transformovat libovolný artefakt na univerzální který by fungoval na všechny rozvinutelne budovy. A dalo by se získat třeba ve věži v té náhodné truhle která se ani nemusí objevit.

Nyní pokud hráč nemá rozvinutelnou budovu tak si ji může vyrobit v akademii ale už nemá jak získat artefakty na její vylepšení a ejhle přijde event s budovou kterou stavět nebude artefakty do ní získá ale budou mu k ničemu, tak by takhle měl možnost časem získat pár kouzel a budovu si trochu vylepšit. ;)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
bylo by to super, nicméně musím být proti, protože jsem už všechny nadbytečné artefakty rozbil na úlomky a tak by mě to jenom naštvalo :D
 

Ludi

Veterán
@CorwinOfAmber neboj, těch příležitostí získat různé artefakty bude dost. Problém je, že určitě budou v příštím DS artefakty, které nechci, takže kouzlo by fakt bodlo.
 

Lovec Krys

Legenda
@CorwinOfAmber Já si je nechávám - co kdyby se hodily (to poznáme na jaře u fénixů), však kouzel a jiných blbostí mám na rozmlácení více než dost.

@SummerPicka Myslím, že ty tajemné truhly jsou ve skutečnosti 3. Tzn. např. 5-10% v té nejvzácnější by bylo snad ok i z hlediska vývojářů. (výhoda toho, že by byla v tajemné truhle je v tom, že by se to neomezilo na malou skupinku hráčů, kteří čistí všechny 3 patra).

Jinak za mne návrh ok.
 
Nahoru