• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Trénink jednotek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7138
  • Vytvořeno

DeletedUser7138

Guest
Preji hezký večer.
Uvědomila jsem si, co jsem začala hrát od znova, že přibylo mnohem více možností, kde bojovat, turnaje, věž věčnosti, samozřejmě provincie, ale systém tréninku jednotek je stále stejný, jako byl před zavedením turnajů atd. To je ze máme jen pět okynek na všechny jednotky, z kasáren, cvičiště a tábor žoldnéřů. Byla by dobrá změna v tom, že by se v kasárnách trénovali jednotky jen základní a jednotky z cvičiště s táborem žoldnéřů také zvlášť. Hráč klikne na kasárna a bude mít nabídku tréninku jednotek z kasáren a může začít trénovat a zároveň klikne na cvičiště např. a otevře se mu take pět okynek, ale společných pro trénink jednotek z cvičiště i tábora žoldnéřů. Spousta hráčů se rozhoduje jestli postaví cvičiště nebo tábor žoldnéřů. Nevím jestli by to byla složitá změna, ale myslím ze by se hodila.
 

ksnehulak

Kolemjdoucí
Také souhlasím, že výcvik jednotek je pomalý a je potřeba hodně vyjednávat, pokud je člověk ve společenství, kde se účastní společného turnaje a veže a taky má pokračovat na mapě světa. Taky bych uvítal, aby se dalo cvičit na všech místech současně.
 

Lovec Krys

Legenda
@duchacek2 Není nutné mít všechny divy (dneska spíše kontraproduktivní), spíše je vhodné se soustředit na menší počet divů dle zaměření města (nebo zvolit kompromis a mít jich o něco více, ale určitě ne všechny). Já sám jich mám poměrně dost (19 z 28 ve hře, jeden z nich ještě plánuji později postavit, ty ostatní jsem vůbec nestavěl anebo pár z nich i zboural).

Jinak jsem pro, ale to neprojde, takovýhle návrh čas od času někdo na fórech (tady i na betě) čas od času navrhne a vždy to končí stejně.
 

Lovec Krys

Legenda
@duchacek2 Ok. Pak jo - pokud jedeš na turnaj - ty mám taky všechny. Jejich vylepšení je ale druhá věc (pár set tisíc knížek - to bude pár let trvat).
 

luterina

Veterán
určitě bych byla pro, ale myslím že už to přání tu bylo několikrát a zatím to - nevím proč - ani jednou neprošlo..
 

DeletedUser1770

Guest
ahoj chci se zeptat jestli by šlo udělat to aby mohl současně s výcvikem v kasárnách jet výcvik s táborem žoldnérů a cvičištěm?Je škoda že pokud jede 1.výcvik ostatní jsou nevyužité.Myslím si že by to uvítali i jiní hráči nehledě na to že když běží současně věž a turnaj není možné to uhrát.Děkuji za případné názory a info
 

DeletedUser1770

Guest
Preji hezký večer.
Uvědomila jsem si, co jsem začala hrát od znova, že přibylo mnohem více možností, kde bojovat, turnaje, věž věčnosti, samozřejmě provincie, ale systém tréninku jednotek je stále stejný, jako byl před zavedením turnajů atd. To je ze máme jen pět okynek na všechny jednotky, z kasáren, cvičiště a tábor žoldnéřů. Byla by dobrá změna v tom, že by se v kasárnách trénovali jednotky jen základní a jednotky z cvičiště s táborem žoldnéřů také zvlášť. Hráč klikne na kasárna a bude mít nabídku tréninku jednotek z kasáren a může začít trénovat a zároveň klikne na cvičiště např. a otevře se mu take pět okynek, ale společných pro trénink jednotek z cvičiště i tábora žoldnéřů. Spousta hráčů se rozhoduje jestli postaví cvičiště nebo tábor žoldnéřů. Nevím jestli by to byla složitá změna, ale myslím ze by se hodila.
takto je další varianta přidat oddíly/okénka/
 

DeletedUser4336

Guest
No mě by zatím stačilo, aby se při výběru nejdnotek pro boj různých cvičišť nemuselo neustále přecházet na jiné karty, velmi to zdržuje, tzn. předělat rozhraní, u turnajů je to celkem nežádoucí, aby byly jednotky ve výběru takto oddělené, když tam proběhne tolik soubojů. Aby běžely fronty na cvičištích paralelně myslím že je nereálné, aby zavedli.
 

hanz44

Pozorovatel
Já tady v tomto tématu vidím ,že spousta lidí zbytečně staví cvičiště a tábor žoldnéřů předčasně ..škoda místa které pak chybí při osadnících:rolleyes:
Myslím a zastávám názor,že stačí jet pouze s kasárnama a postavit k nim Jehly bouře pro urychlení výcviku.Sice tábor i cvičiště mám,ale postavil Jsem je teprve nedávno a dá se říct,že z nudy:D Něco jiného by bylo kdyby to fungovalo jak říká reishi,ale ono to tak nefunguje.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@hanz44 ano spousta lidí ano, ale elfové bez tábora žoldnéřů mohou těžko konkurovat lidským jednotkám. A cvičiště používají fajnšmekři, kteří mají čas vylepšovat vítězné prameny, protože kerbeři a orkové stratégové jsou v některý kombinacích protivníků k nezaplacení ;)
 

hanz44

Pozorovatel
Orkové stratégové Tě stojí Orky a pokud Jsi dál tak víš,že abys měla na jejich výcvik pořád dost orků tak bys musela mít vícero zbrojnic ..stačí mít hnědého medvěda a shromaždiště orků stratégů,když je chceš mít.Do teď Jsem si vystačil jen s kasárnama a Jehlama bouře a šlo to celkem dobře ať už Jsem hrál za lidi nebo Elfy..cvičiště a tábor mám jen pro parádu dá se říct ..z nudy:D
 

Lovec Krys

Legenda
@hanz44 Pro kapitolu Elvenarů a výše ani 9 zbrojnic nemusí být dost, záleží, kolik jich potřebuješ vytrénovat. No a o ambasádách, které jejich spotřebu zase zásadně zvýší, ale ani zdaleka zásadně nezvýší jejich produkci radši ani nemluvě.
 

hanz44

Pozorovatel
Ahoj :) .proto to říkám,že spotřeba orků je všude velká a bude hůř ..nepotřebuju z nich dělat ještě ve cvičišti stratégy ;):)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru