• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Tohle nebo tamto?

DeletedUser254

Guest
Knihy.
Zprostředkují lepší zážitek a navíc v knize můžete dát průchod vlastní fantasii, kdežto ve filmu máte vše předem dané a nemůžete docílit knižního kouzla ( možná jedna vyjímka - Pán prstenů, který je rovnoceným soupeřem knižního vydání )

----------------------------------------------
Knedlík, nebo brambory.
 

DeletedUser485

Guest
Hedvábí.
Lépe se spí v hedvábí než na holém prkně.

Pivo nebo limo.
 

DeletedUser254

Guest
Pondělí.
V Sobotu a Neděli dost často chodím do práce.

Svetr nebo mikinu ?
 

DeletedUser254

Guest
Jóó filips neřekl proč, takže by se někomu mělo říct že to neřekl, aby mu řekl ať to řekne.

-----------------------------------------------------
Já bych řekl že u mužů kratší vlasy a u žen delší. Co já se holkám natahal za culíky :) No jo no, byl jsem takovej malej dacan.
 

mendalam

Guest
Plný dům čili menší zlo. Průměrňákovy neznám vůbec, ale vzbuzují ve mně pocit nuceného vtipkování. Plný dům.. no, co už. Tam aspoň trochu vím, o co se jedná. A po tomto těžkém kalibru zůstanu taky u televize, tak.

Soudkyně Barbara, nebo Jak se staví sen?

:)
 

Santerr

Veterán
Jak se staví sen? - viděla jsem to párkrát, ale jsou tam dobré inspirace do bytu... kéž by tak chtěli přijet ke mě ;)
Soudkyni Barbaru jsem neviděla.

Já trošku zabřednu do nadcházejících svátků, slavíte Dušičky nebo Halloween?
 

CherryFlower

Guest
Dušičky, ale cácora by radši Halloween :)
Heuréka nebo Velký třesk?
 

mendalam

Guest
Velký třesk. Příroda to umí vykoumat mnohem líp než lidé.

Broskve, nebo jahody?
 

DeletedUser485

Guest
Jahody. Miluji šampíčko s jahodami, broskve jsou chlupaté :D.

Kapr nebo file.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jako správný rybář jedině kapra. :cool:

Chytrý telefon, se kterým nejde volat ani psát SMS, nebo fungující pevnou linku?
 

Sindri

Guest
Fungující pevnou linku... nic jiného než přijímat hovory párkrát do roka nepotřebuji, popř. SMS. :D

Akustická nebo elektrická kytara?
 
Nahoru