• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Tlačítko ZPĚT

Myslíte si, že je zavedení tlačítka ZPĚT dobrý nápad?


  • Celkový počet hlasujících
    12

Rebarbora

Pokročilý žák
Velice bych uvítala tlačítko ZPĚT v případě, že si např. hráč vymaže omylem budovu, kterou vymazat nechtěl.

Právě se mi to stalo v mobilní aplikaci - omylem jsem si vymazala budovu na vysoké úrovni, která mi zůstala označená místo jiné, kterou jsem chtěla vymazat :(. Byla to sice moje chyba, ale cena za nepozornost je tedy zatraceně vysoká. Jednoduchým tlačítkem ZPĚT by se vše vrátilo do normálu a hráč by mohl svou chybu napravit - vymazáním budovy, kterou si přál odstranit.
 

luterina

Veterán
Ahoj, na mobilní aplikaci jsem nějakou dobu hrála a vymazat si nechtěně budovu na ní jde až moc snadno oproti na PC. Tedy já jsem pro tomu spíše nějakým jiným rozložením tlačítek zabránit než přidávat další funkci, ale i tak nápad s tlačítkem - zpět - oceňuji.:)
 

DeletedUser4336

Guest
To si taky myslím. Přidávat nějakou funkci, která si bude pamatovat co se odkud smazalo si myslím že je zbytečně složitá a hlavně reálná jen za předpokladu, pokud nedojde k žádné další akci. Stačilo by tu operaci nějak "ošéfovat", aby nedošlo ke smazání toho co nechceme.
 

Rebarbora

Pokročilý žák
Ahoj, díky za komentář :).
Nemyslím si, že by tahle funkce byla reálná jen za předpokladu, že nedojde k žádné další akci. Tlačítko zpět (navrhuji ve formátu červené šipky) by bylo aktivní jen v případě smazání budovy. Na žádné jiné akce (přemístění budovy) by nereagovalo. Aktivní by bylo je v případě tvé konkrétní session, ve které jsi něco mazal. Po odhlášení a opětovném přihlášení by už aktivní nebylo (hra by si nemusela pamatovat historii mazání, jen v rámci oné jedné hry kdy došlo k mazání) ;-)
 

DeletedUser4336

Guest
No pokud tedy bude fungovat jen bezprostředně po smazání, protože jakákoliv další akce může způsobit kolizi v návratu (např. se ti vrátí kladívka, která mezitím utratíš, zaplníš místo), pak nevidím důvod, proč pouze nezvýšit zabezpečení při mazání např. důraznějším potvrzením jako je tomu na PC (pokud je mazání na mobilu snazší než na PC), nebo tam ještě přidat nějakou podmínku, třeba když má budova vyšší level a nejedná se o cestu, apod.
 

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi :cool:

Když jsem nabízel všeobecné řešení a upozorňoval jsem na přehnanou citlivost u hraní přes mobil tak potvrzování sběru výroby by pro vás bylo moc obtížné. Tak dobře vám tak a žádné tlačítko zpět.
 
Nahoru