• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Tlačítko trhu na mapě světa

DeletedUser5010

Guest
Šlo by přidat tláčítko trhu přímo do voleb, když jsem na mapě světa? Je to takové blbé, když člověk bojuje v provinciích, a když mu dojdou suroviny, tak musí kliknout na návrat do města a teprve pak může jít na trh. Tam směnít zboží a znovu do mapy světa. Je to takové uživatelsky nepříjemné a zbytečné klikání. Tohle by usnadnilo cestu na trh.

EK
 

DeletedUser4646

Guest
Ještě přidat ikony všech budov co produkují armády. No a pro případ že trh nenabízí požadované zboží tak ikony manufaktor, dílen a budov když bude potřeba mincí a zásob. Když už tak pořádně
 

LuciskaCh

Mistr slova
A opět tu haníš něčí názor!!! To je ta tvá ironie, kterou si sliboval? Radši si řeš vlastní problémy ve "Stálé chyby ne/opravené"
 

DeletedUser3966

Guest
@Nightwish89 už delší dobu bych se tě ráda zeptala kdy bude na trhu tvoje hra? Jsi takový Všeználek :) Mám ráda tuhle hru a ty se ji snažíš neustále měnit dle svých pokřivených měřítek ...


Elfíku držím palce aby tvůj nápad prošel :) bo by to opravdu bodlo ;o) v dobrém slova smyslu :)
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím všechny fanoušky :D:D:D děkuji

Já neříkám že je to špatný nápad a líbí se opravdu. Já jen uvedl další potřebné věci které jsou potřeba úplně stejně jako trh. Nebo k boji či vyjednávání je potřeba vše co jsem již uvedl nebo ne? Ta proč tam mít jen trh? Hra nás učí přemýšlet dopředu a dobře surovin vyhandluji dostatek ale co když dojdou mince či zásoby ve skladu? Proč se musím vracet do města? Stejně jako u armád apod.

Já fakt nechci nikoho urážet a teď to nedělám ... myslím si že z mého pohledu je to dobrý nápad tak na 50%.
Ano jsou 2 moje návrhy co jsem uznal že to nemá smysl. Ale pokud mi někdo píše že já píšu blbosti tak se omlouvám ale zrovna tohle téma ... teď neútočím na autora on uvedl jen svůj nápad pro vylepšení. Spíš bych se chtěl ohradit útokům na mou osobu tím že napíšu jen tohle - je zajímavý úhel pohledu když někdo vymyslí nápad a vidím že má podporu ten nápad kde podstatou je tržiště, pak když to někdo doplní o další potřebné aspekty jako tržiště a jedná se o rozvedení nápadu tak je kritizován?
To že tržiště v městě je dvakrát jednou ve formě budovy a podruhé ikony přitom jedno z těch dvou tam být ani nemusí na to nemá odvadu upozornit nikdo že?
 

DeletedUser5010

Guest
Ještě přidat ikony všech budov co produkují armády. No a pro případ že trh nenabízí požadované zboží tak ikony manufaktor, dílen a budov když bude potřeba mincí a zásob. Když už tak pořádně

No asi mi něco uniká, nebo nechápu co tím chtěl básník říci. Já tu mluvím o věci, která nemá problém tam být, když je kdekoliv jinde a místo tam na to je a on se tu někdo rozepíše takovým trochu out příspěvkem. No co už! :)
 

DeletedUser4646

Guest
@Elfi kral - Omlouvám se pokud to budeš brat jako urážku ale myslím si že nejsem daleko od pravdy že se nedivím že nechápeš můj příspěvek protože ty hlavně nechápeš ani svůj nápad.
Říkej a piš si na mou adresu co chceš ale pokud nedokázeš rozumně argumentovat proč jen tržiště? Tak potvrzuješ můj úvod. Když ti dojdou mince a zásoby nebo pokud bojuješ dojde armáda tak musíš do města a to už ti nevadí ano? Takže přecházení pro trh vadí moc a je to zásadní obtěžování ale přecházení do města pro mince a zásoby už obtěžující není ano? Vykupování provincií není záležitostí jen vyrobených surovin ale i mincí a zásob. Co budeš navrhovat až to bude vyžadovat orky? :oops:
 

DeletedUser5010

Guest
@Nightwish89
Já to jako urážku neberu, ale Ty asi nechápeš princip! Když mi dojdou vojáci, tak je určitě nikde okamžitě nedokoupím, stejně tak si okamžitě nedokoupím mince nebo zásoby, pokud nemám v zásobě požehnání (ale úpřimě, kolikrát zrovna tohle dojde?). Ale pokud mi dojdou surky, tak můžu zajít na trh a většinou tam člověk něco sežene. A když ne, tak se neda nic dělat. Holt musím počkat. A když už je tam tlačítko, pro utracení VB ve výzkumu, tak si myslím že tlačítko trhu by se tam taky uživilo. Protože z logiky věci, bych tam přece nemusel mít ani ten výzkum. Vždyť přece stačí zajít do města, pak se překliknout do výkumu, utratit body a zase se vrátit do města a pak jít znovu do světa! (Připadá ti to na palicu? Mě ano! A stejně tak s tím trhem.)
 

DeletedUser4646

Guest
@Elfi kral - Já tě chápu věř mi a neříkám že to je špatný nápad ale spíš důvod který jsi uvedl. Armáda no to je kapitola sama o sobě ale tak kdo se tím prokousává úspěšně tak jeho věc. Z mého pohledu je armáda hodně ztrátová a lepší je vykupování. A mince a zásoby investované do provincií mizí rychle takže v tom s tebou nesouhlasím. A shoduji se s tvým názorem některé uspořádání uživatelského rozhraní. Třeba tržiště já třeba neklikl na tržiště jako budovu ani nepamatuji a radši využívám jen té ikony ale zase nemyslím že by kvůli tomu se zrušila budova spíše naopak. Jak říkám tento nápad podporuji tak z 50%. Každopádně bude zajímavé až se ti k tomu někdo vyjádří.
 
Nahoru