• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Thuria

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 584607
  • Vytvořeno

Deleted User - 584607

Guest
Ahoj, jsem nový hráč, hraju od včerejška. Můj nick je Thuria (to je princezna z Marsu, z nějakého komixu) ale jsem kluk, prostě se mi víc líbil ten ženský avatar. Ty budovatelské strategie mám rád, tak tady budu s Vámi nějakou dobu klikat a stavět město, jsem rád že tato hra mě nikam nehoní (no aspoň teď to tak vypadá).
PS: tak jsem na Google zjistil, že Thuria je také ledovec ve Francii, tak jsem přešel na mužskou postavu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7138

Guest
Čauky Thurio.
Jestli hrajes na světě Winyandor, tak jestli chceš hrát ve společenství, tak si dej žádost k nám. Elfí království & spol. Radi te mezi námi privitame a v začátcích pomůžeme. Jsme vsici v pohodě a hru si užíváme.
Jinak vítej a uzivej si tuto super hru. :)
 

Deleted User - 584607

Guest
Děkuji za nabídky, mně se podařilo přidat ke společenství hned první den ani nevím jak. Jsme tu 4 nováčci co trochu komunikujeme, tak občas dáváme hlavy a rozumy dohromady, zatím to jde.
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahojky Thurio,

vítám tě na našem fóru. Všimla jsem si, že už jsi se stihl zapojit do diskuze. Zde se nachází několik zajímavých témat. Chceš-li se dozvědět co nás čeká? K jakým změnám ve hře dochází? Podívej se do diskuze Změny ve hře a tam najdeš několik informací, které se chystají do hry zavést, nebo opravit chyby, které se na našich serverech objevily. Nebo pokud si chceš odpočinout od hry, podívej se do Krčmy, je tam herní a umělecký koutek, do kterých se můžeš zapojit i ty. Pravidelně nabízíme různé soutěže. Brzy se objeví na našich stránkách, Tak se pak zkus zapojit. Vítězové získají odměny ve formě
1580974725537.png
.

Ať se ti u nás líbí a přeji mnoho úspěchů ve hře. :)
 

DeletedUser6399

Guest
Pokud byste chtěli všichni 4 společenství, kde jsou již hráči, kteří vědí jak na to a rádi poradí, tak můžeme přijmout všechny 4 :)
 

Deleted User - 584607

Guest
Děkuji za nabídku, dám ji na náš chat, snad večer přečtou. dám vědět.
 

DeletedUser7138

Guest
I ja se pripojuji znovu s nabídkou. Je nas 21, takže 4 hráče v poho rádi vezmeme. Všimla jsem si, jak jsi nadšený a v diskuzích tady na fóru, že potřebujete spoustu rad. V našem spolku jsme jak zkušení, tak i nováčci. Jsem připojena v průběhu celého dne a často i v noci. Hraji hru uz dost let, i když nyní opět od znova, po pauze. Takže nějaké zkušenosti uz mám. A nejen já v našem společenství samozřejmě. Takže pokud budete chtít, rádi vas mezi sebou privitame všechny čtyři. Líbí se mi totiž tvé nadšení. Moc. Přeji hezký den. :) :)
 

Deleted User - 584607

Guest
Děkuji za nabídky, ta podmínka 300 bodů v turnaji, tu neplníme. já udělal 174 bodů a mám 2/3 armády pryč a taky už nemám skoro žádné suroviny. A ostatní mají ještě míň bodů, kolem 66 na hráče. Na druhou truhlu nedosáhneme.
 

DeletedUser7138

Guest
Thuria To ale u nás nic takového není. Stačí si vyhledat Elfí království & spol. a co je v popisu to platí. U nás limity nedavam. Jen aktivita. Ale také když dva dny nedas výpomoc nebo i tři tak to neresime. Účast v turnajích dobrovolná. Stejně tak ve věži věčnosti. K aktivitě povzbuzujeme. Nedavame limity. Nevim který spolek si četl. Jsi na světě Winyandor?

// Odstraněna citace. Jumala
 

DeletedUser6399

Guest
@Thuria u nás máme sice limit, ale hodně si vypomahame se surovinami, takže můžeš uhrát body bez ztráty armády. Já například vůbec nebojuji, pouze vyjednávám.
 

Deleted User - 584607

Guest
Tak jsem nakonec uhrál 366 bodů v turnaji, ale to jenom proto, že byl na ocelové relikvie a já mám na ocel bonus. Jinak je to na začátek docela drahá záležitost. kombinoval jsem vyjednávání s bojem. Ještěže mám do začátku ty těžkooděnce, bo vyrábět je neumím. Ti ostatní většinu bojů prohrávali. Myslím střelce a lehkooděnce.
 

DeletedUser6399

Guest
Pokud bys chtěl, můžu vyjednat výjimku, než se rozjedeš a budeš to zvládat a samozřejmě ti se vším pomůžeme, je to na tobě :)
 
Nahoru