• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální terén bojiska

chceli by ste si vybrať bojisko podla seba

  • ÁNO

    Hlasy: 6 50,0%
  • NIE

    Hlasy: 5 41,7%
  • terajší stav

    Hlasy: 1 8,3%

  • Celkový počet hlasujících
    12

DeletedUser34

Guest
len tak som dumal a vidumal som toto
čo keby sa na začiatku dalo vybrať okrem vojakov a aj bojisko na ktorom by sa bojovalo
keď tích máp bojiska je dosť málo druhov tak by bolo skvelé keby hráč si mohol vybrať aj bojisko
ale viem že by to bolo uľahčenie tak by bola možnosť si vybrať určitý typ mapy len 1x za deň
po súboji by sa daná mapa zamkla
a hráč by si musel vybrať iný tip mapy mapa by sa zamkla len po prejdení bojom nie pri vzdaní sa

a ak by prešiel všetky mapy v ponuke bojom tak by sa mu znova odomkla tá prvá a t d
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser492

Guest
Tohle je moc dobrý nápad. Zrovna se mi stalo, že jsem měl krásně bojiště proti dělostřelcům. Nikdo nepřežil.
 

Přílohy

  • blab.JPG
    blab.JPG
    425,4 KB · Zobrazení: 57

DeletedUser494

Guest
Popravdě já bych třeba nedal možnost vybrat si terén, to mně přijde moc jednoduché... Můžeš si vybrat jednotky, a musis přizpusobit taktiku mno. Jako kdyby to bylo třeba jen jednou denně, tak snad...

Ale osobně bych spíš udělal nějakou možnost ten terén upravit počas boje. Nevím, třeba že by mágové/kněží měli místo útoku jednou za boj možnost zrušit či vyvolat na jednom políčku překážku, nebo aby měla některá políčka jakoby vlastní HP bar a ta překážka by šla zničit...
Anebo teda, abych rozvíjel nápad, mít jednou denně (popř. vícekrát, ale za nějaké suroviny třeba či body vědomostí) možnost bojového kouzla (dle výběru, at už tedy např. "náhodná změna mapy" nebo "odstranění 3 políček překážek v boji" či "teleport jedné jednotky na libovolné políčko na bojišti"...

Mimochodem, s těmi dělostřelci je fakt těžká práce. Poškození jak kráva, lukostřelci nadělají prd a než se k nim dostanou pěší jednotky tak jsou rozstřílené...
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Popravdě já bych třeba nedal možnost vybrat si terén, to mně přijde moc jednoduché... Můžeš si vybrat jednotky, a musis přizpusobit taktiku mno.

Přesně s tímhle souhlasím. Trocha taktiky neuškodí, hráč si bude muset plánovat co a jak, taktizovat, vybírat vojáky na základě mapy. Což je vlastně samotný smysl bojů. To jaká mapa zrovna bude jde zjistit lehko. Vstoupíte do boje, okouknete a vzdáte se. Hráči to neublíží a ví co má za terén. Podle toho už si navolí co myslí že je správné a jde se na boj. Takže zbytečně zjednodušovat něco, jen proto že mi to nejde/neumím to, není podle mě dobré. Prostě to k tomu tak nějak patří :)
 

DeletedUser34

Guest
no len ked tboje jedbotky precislia superove 3 nasobne tak vyhoda mapy by bola na mieste nakolko stakou armadov sa ťaško bojuje na prazdnom terene
 
Nahoru