• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Teo83

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4026
  • Vytvořeno

DeletedUser4026

Guest
Zdravím a pozdravuji veškeré obyvatelstvo zdejší komunity ;)

Mé civilní jméno je Lukáš a po světě se pohybuji již 34 let.Není to moc ale některým to už přijde jako věčnost.Pocházím z Aše a nyní zde i žiji.Školní a studentská léta (i když to nedopadlo úplně dle představ a přání rodičů) v Mostě. Po ukončení těchto let jsem se vydal dál svou cestou (Praha,Veselí nad Lužnicí,Tábor,Plzeň, Brandýs nad Labem) Trocha toho poznávání okolního světa přesněji necelí rok v severní Itálii v blízkosti Lago di Garda:) Poté zpět do Mostu no a nakonec mě to nějak táhlo domů takže přišel na řadu návrat do Aše:) Od raného věku mě lákali veškeré možnosti hraní her. Moje první "herní konzole" byl Didaktik M( kdo zažil ví co to bylo za peklo):D:D:D a pak už to šlo postupně k prvnímu PC 386,486 atd., časem se objevili různé hrací konzole(Sega,PlayStation) dnes si užívám své hrací chvilky u Xboxu a do toho se dostavila závislost na Elvenaru:) Mezi tím mým hračičkováním jsem se i k potomstvu dostal a s tím i novou náplň života.První na svět přišla dcera díky které se hodně změnil můj postoj k životu a zřejmě v tu chvíli skončila taková ta puberta a začal život najednou plný zodpovědnosti o pár let později se narodil syn s kterým lehce terorizujeme ty naše holky které doma máme(se celkem divím že nás ta naše mamina ještě nezabila nebo nám alespoň válku nevyhlásila) :D:D:D


Toliko mé představení se všem které to zajímá a dočetli to až sem :)


"Z humorem je ten život přeci jen lepší"
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
To je moc krásné představení. Vítám tě tu, ať se ti tu s námi líbí. Na fóru je spoustu zajímavých příspěvků, kde můžeš diskutovat s hráči o hře. Můžeš si pročíst naše ozvěny lesa. Případně pokud tvé ratolesti mají nějaké zvířátko, budu moc ráda, když se o něj podělíš.:D
 

DeletedUser4026

Guest
Myslím že ratolesti jsou sami o sobě slušná zvířátka ale mají takové ty bonsaje od Dobrmana (Čivavy) jedna starší dáma a mladý žebrák který to své žebrání dotáhl k takové dokonalosti že vydrží v takovém zvláštním způsobu udržet i hodinu v kuse dokud po něm prostě něco nehodíte jinak padne ve stejné pozici jak balvan na zem :D:D:D

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4922

Guest
Zdravím a pozdravuji veškeré obyvatelstvo zdejší komunity ;)

Mé civilní jméno je Lukáš a po světě se pohybuji již 34 let.Není to moc ale některým to už přijde jako věčnost.Pocházím z Aše a nyní zde i žiji.Školní a studentská léta (i když to nedopadlo úplně dle představ a přání rodičů) v Mostě. Po ukončení těchto let jsem se vydal dál svou cestou (Praha,Veselí nad Lužnicí,Tábor,Plzeň, Brandýs nad Labem) Trocha toho poznávání okolního světa přesněji necelí rok v severní Itálii v blízkosti Lago di Garda:) Poté zpět do Mostu no a nakonec mě to nějak táhlo domů takže přišel na řadu návrat do Aše:) Od raného věku mě lákali veškeré možnosti hraní her. Moje první "herní konzole" byl Didaktik M( kdo zažil ví co to bylo za peklo):D:D:D a pak už to šlo postupně k prvnímu PC 386,486 atd., časem se objevili různé hrací konzole(Sega,PlayStation) dnes si užívám své hrací chvilky u Xboxu a do toho se dostavila závislost na Elvenaru:) Mezi tím mým hračičkováním jsem se i k potomstvu dostal a s tím i novou náplň života.První na svět přišla dcera díky které se hodně změnil můj postoj k životu a zřejmě v tu chvíli skončila taková ta puberta a začal život najednou plný zodpovědnosti o pár let později se narodil syn s kterým lehce terorizujeme ty naše holky které doma máme(se celkem divím že nás ta naše mamina ještě nezabila nebo nám alespoň válku nevyhlásila) :D:D:D


Toliko mé představení se všem které to zajímá a dočetli to až sem :)


"Z humorem je ten život přeci jen lepší"
Ahoj,
máš opravdu zajímavé představení Teo :D Líbilo se mi už od přezdívky. Já jsem nejdříve chtěla Tea :D ale nakonec jsem Theas a znám moc dobře Most, kde bydlím i Lago di Garda kde jsem byla a moc se mi tam líbilo :) :D
 

DeletedUser4336

Guest
Ahoj, taky Tě zdravím. Didaktitk M nebyl peklo, ale takový správný traktůrek. Dobří programátoři z něj vymáčkli i docela nemožné na ten HW. Jistě, s přechodem na pécéčko to bylo zase úplně jinde. Konzolím moc nefandím, mě přirostlo PC a už jsem u něj zůstal. Ať se daří, v životě i Elvenaru ;-).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4026

Guest
No v době Didaktiku jsem byl přeci jen ještě mládě a začali se objevovat první hry u kterých jsem nikdy nebyl sám. U toho stroje jsem trávil hodiny s některými spolužáky a dokonce některá tato přátelství vydrželo dodnes i když už žijeme každý někde jinde a máme své rodiny, tak dvakrát do roka se sjedem na týden kde rozložíme různé herní konzole či notebooky a užíváme hraní dnes již málo známých her. Řekněme že je to takové retro páření vzpomínání a přehánění se kdo sehnal větší vykopávku a pořádání turnaje v jedné zvolené hře kdo urgentní větší skóre či kdo se dostane nejdál. Ženy nám nadávají čím dál hlasitěji a že prý byjsme mohli konečně dospět.....Asi se nám zbláznili když očekávají že byjsme snad jen o tom uvažovali :) :) :)
 

DeletedUser4026

Guest
Ahoj,
máš opravdu zajímavé představení Teo :D Líbilo se mi už od přezdívky. Já jsem nejdříve chtěla Tea :D ale nakonec jsem Theas a znám moc dobře Most, kde bydlím i Lago di Garda kde jsem byla a moc se mi tam líbilo :) :D
Teo mi říkají přátelé a kamarádi již řadu let(asi to bude tím jménem) ;)Tak Most se zdál být městem které se začne znovu rozvíjet a tak nějak mohlo povstat z popela své zašlé slávy ale bohužel různí podnikavci dělají z čtvrtí které byly většinou klidné, vše možné pro další snižování cen nejen bytů ale i celých domů a to byl pro mne asi největší impuls odejít někam do klidu a zkusit dát dětem možnost chodit ven bez neustálého dohledu v blízkosti paneláku :(Tím nechci Most nijak vyhazovat do toho nejhoršího světla ale bohužel realita je jaká je. No a Lago Di Garda a celkově Itálie patří mezi mé nejoblíbenější destinace na trávení aktivní dovolené jelikož mne na valeni se u moře moc neužije a rád se toulám nejen přírodou ale i poznávání různých památek tak jsem svými nepravidelnými cestami projel sever již skoro celý a věřím že se dostanu do bodu kdy budu moci říct že jsem tu zemi plnou temperamentu a opravdu nacucanou historií projel skrz naskrz a to i včetně Sicílie :D:D:DPlány na cesty jsou jen se občas musí odložit a proto můžu směle plánovat dál a dál :cool::D:D:D:D
 

DeletedUser4922

Guest
Teo mi říkají přátelé a kamarádi již řadu let(asi to bude tím jménem) ;)Tak Most se zdál být městem které se začne znovu rozvíjet a tak nějak mohlo povstat z popela své zašlé slávy ale bohužel různí podnikavci dělají z čtvrtí které byly většinou klidné, vše možné pro další snižování cen nejen bytů ale i celých domů a to byl pro mne asi největší impuls odejít někam do klidu a zkusit dát dětem možnost chodit ven bez neustálého dohledu v blízkosti paneláku :(Tím nechci Most nijak vyhazovat do toho nejhoršího světla ale bohužel realita je jaká je. No a Lago Di Garda a celkově Itálie patří mezi mé nejoblíbenější destinace na trávení aktivní dovolené jelikož mne na valeni se u moře moc neužije a rád se toulám nejen přírodou ale i poznávání různých památek tak jsem svými nepravidelnými cestami projel sever již skoro celý a věřím že se dostanu do bodu kdy budu moci říct že jsem tu zemi plnou temperamentu a opravdu nacucanou historií projel skrz naskrz a to i včetně Sicílie :D:D:DPlány na cesty jsou jen se občas musí odložit a proto můžu směle plánovat dál a dál :cool::D:D:D:D

Také mám přezdívku Tea velmi dlouho, už od základky a pravděpodobně kvůli jménu :D No s Mostem máš naprostou pravdu je to tady čím dál tím horší. Už se těším, až se z něj dostanu někam pryč. Itálii miluji, ráda se válím u moře a stejně tak ráda šlapu po výletech. Nejvíce se mi zatím líbilo v Kalábrii, no prostě nádhera. Sicílii doporučuji, byla jsem tam sice jednou ale výhled úžasný a ještě když se díváš na Etnu. Nemá to tam chybu :D :)
 

LivingPool

Pokročilý žák
Zdar a sílu, tak Didaktik Gama byl můj první stroj, když jsem dostudoval na Mezáku, takže kousek od Mostu :kp:
Itálie mne nikdy nelákala, ale projít si historické části by nebylo asi špatné, určo lepší než sledovat pouze dokumenty :cool:
Tak ať se Ti tu líbí a hraje se dobře, jdu mrknout na Tvá velkoměsta :rolleyes:
 

DeletedUser4336

Guest
Nesmysl, kdo dospěje a přestane si hrát, přestane žít. To co děláte slyším prvně, a oceňuji, že se takoví lidé najdou. Naopak správná žena je jen ta žena, která nás v tomto minimálně toleruje, nebo nás v tom dokonce podporuje ;-).
 

DeletedUser2281

Guest
Hezké... Tak já začínal na něčem trocha víc "buržuj" a sice na ZX Spectrum 48+ (tu mašinku mám od roku 1988 dodnes plně funkční) a krátce na to pak i ZX128 3+ později pak různé další (Amiga,Commodore) a i nějaké konzoly (které mne nikdy nějak extra nechytli), no a nakonec jsem tak nějako přez to všechno možné hraní za ta léta zjistil, že prostě fakt nejde přestat si hrát, ať už tak, nebo jinak... Teď se věnuju nejvíce miniaturám a deskovým hrám (spíše ale jako barvíř a sběratel)...
 
Nahoru