• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Teleportace divů

Ludi

Veterán
Navrhuji, aby byla možná teleportace divů. Vzhledem k tomu, že počet lv. divů má vliv na hru věže i turnaje, bylo by možné omezit tento teleport např. 1x týdně.

Divy jsou skvělá věc, ale některé by se hodilo na čas uložit a tím získat místo ve městě. Navíc se občas stane, že na podobnou funkci se ve hře později objeví kvalitnější div a je škoda ten starý div úplně vymazat.
 
Naposledy upraveno:

WinterPhoenix

Znalec fóra
@Ludi tak s tímto plně souhlasím a k návrhu se bez obalu připojuji. Tahle funkce si myslím byla hodně užitečná a většina hráčů by ji ocenila například i při přestavbě v pozdějších epochách.
 

GorGlin

Veterán
Jsou i divy které v jistém obdobi nepřináší žádný zisk.
Ty pak opravdu jen zabírají místo.
 

Hexik

Znalec fóra
teleportace no vlastne proc ne

jiz drive mi to prislo na mysl ze by se neco takoveho hodilo jako teleport nebo ze by se mohli jako odstavit nakonec mimo beznou stavebni plochu, by se jeste nejake misto naslo ze by nemuseli byt ve sklade ale byli mimo mesto tudiz by mestu nic neprinaseli ale v okoli by mohli pekne zaplnit i tento presun by zrejme vyzadoval nezkratitelnou cekacku trebas 48hnebo neco takoveho aby se to dalo planovat ale zaroven to nebyl prilis kratky cas
 

Mescal

Znalec fóra
Upřímně jsem si myslel, že divy lze teleportovat a jestliže to tedy nejde, tak s návrhem plně souhlasím.
 

12alfa

Pokročilý žák
Možnost teleportovat divy by se mi líbila.
@Mescal Nedávno začaly jít teleportovat eventovky. :) Ale divy furt nejdou.
 

Ludi

Veterán
@12alfa - jasně, ale taky se tam psalo, že když bude zájem, mohou o tom uvažovat, takže to nevidím jako ztracenou věc. Už v minulosti se stalo, že Inno tvrdilo, že některé věci zavádět nebudou a po nějakém čase už to šlo. Já tento návrh založila hlavně proto, abychom dali najevo, že o tuto změnu máme zájem.
 

xonny

Pokročilý žák
Některé DIVy nejsou dlouhodobě potřeba a bylo by dobré je teleportovat do depozitu, ušetřit místo pro stavbu nových a jak budou potřeba tak je vytáhnout zpět na plochu. Například Bludiště temné hmoty jsem měl kdysi rozvinuté, potom nebyla mana potřebná a tak jsem ho zrušil
 

Ludi

Veterán
@xonny a teď by se Bludiště hodilo, protože spotřeba many je v 19. kapitole děsivá. Kdysi jsem taky Bludiště smazala kvůli místu a teď ho stavím znovu ...
 

Lovec Krys

Legenda
@Ludi Jo, mám to stejně. Akorát jsem jej znovu postavil již dříve (a teď je na 32). Kdyby existovala teleportace, tak bych si ušetřil prvních 11 úrovní a nemusel jej stavět od 1.
 

jirinas

Pokročilý žák
Jsem taky pro to,aby to šlo,divy jako takový se mi líbí a tak trochu na nich ujíždím,stavím je všechny a je fakt,že občas by se hodilo dát některý odpočinout
 
Nahoru