• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla Teleport

Miroslav12

Učedník
Dobrý den, navrhoval bych, aby kouzlo teleportace šlo použít i na kouzelné budovy ze soutěží, abych je mohl později z inventáře vyměnit za úlomky kouzel. Zrovna dneska jsem zlikvidoval ráj mořských panen na úrovni 2, mám jednu kompletní a tohle byl pro mě takový bonus v jistém čase, dnes jsem se rozhodl jí dát pryč abych měl místo pro něco jiného, nejen že jsem přišel o 120 obyvatel, ale ještě jsem jí zlikvidoval zadarmo, takhle kdyby šla poslat do inventáře jako ostatní budovy, mohl bych jak jsem popisoval výše, za to mít alespoň úlomky kouzel.. takhle mám prd :). Díky za případné odpovědi a reakce.
 

iDavis

Legenda
Je to návrh ktorý sa určite do Innogames dostáva z XY strán, ale kľudne pridajme ruku k dielu. Ja som za, ak by takáto funkcia existovala, aj by som postavil niektoré zo získaných rozvinuteľných budov, pretože by som vedel, že ich môžem vrátiť naspäť. Ak ich postavím v súčasnom stave, nezostala by po nich ani "nálepka v albume".

Bolo už vysvetlené, že dôvodom prečo táto možnosť nie je je technická komplikácia vo veci presunu budovy do inventára a následnej organizácii medzi levelmi a stupňami v ňom, avšak ak v tom nie je ešte nejaká iná, marketingová, stratégia, tak čas venovaný technickej implementácii by bol určite zmysluplný.
 

DeletedUser4336

Guest
Tomu se mi nechce až tak věřit, úroveň je známá, stupeň rozvinutí je známý. Úroveň se ukládá i u ostatních budov, ze stupně rozvinutí se dá vypočítat počet artefaktů, které se připočtou do inventáře.
 

Miroslav12

Učedník
Přesně jak píše Pauleo, po technické stránce by to snad neměl být takový problém to zrealizovat když ostatní budovy také jdou teleportovat. U těchto budov jako je třeba mnou zmiňovaná budova ráj mořských panen, by mi ani tak nešlo o pozdější vrácení na hrací pole jako spíš získat úlomky kouzel. V elfím městě jsem získal perníkovou chaloupku celou plus jednu v základu a jedno vylepšení, základ a vylepšení jsem obratem prodal za úlomky kouzel, ale některému hráči by se třeba hodila na place jenom kvůli těm lidem co chaloupka v základu nabízí a drahokamům, jenže později kdy už chaloupka v základu se nevyplatí, tak jí neprodá a musí jí zlikvidovat bez náhrady. Takhle když to půjde poslat do inventáře tak poté můžu vyměnit za úlomky které můžu využít v akademii kouzel.
 

Lovec Krys

Legenda
@athlan Souhlas. Nicméně na základě negativní odpovědí před pár měsíci jsem 2 divy smazal (se ztrátou asi 2k knih, takže žádná extra hrůza, na rozdíl od lidí, kteří by si mazali zbytečné majáky na 16 lvlu).
 

DeletedUser4336

Guest
No já bych toho smazal víc. Jenže k čemu by bylo telepotrovat div, za který stejně nikdo nic nedostane, když bude dotyčný přesvědšen, že je k ničemu. Aby za něj někdo něco dostal, popř. šly body přelévat, to se určitě nikdy neudělá. Navíc u divů by došlo ke ztracení průběhu plnění od hráčů. Aby to mělo nějaký význam z hlediska rozložení je podle mě zbytečné, úlomků kouzel je od dob věže nekonečno. Kdyby šly třeba jen částěčně rozložit prodejem na nějaké knížky by bylo dobré, ale to asi nebude.
 

Dalhero

Pokročilý žák
Použil jsem kouzlo na teleport pro Akademii, ale nejde mi dát zpátky do hry. To je bug nebo to tak má být? Díky za odpověď
 

Miroslav12

Učedník
Včera se mi stala zajímavá věc, tak si brouzdám po svém městě když tu najednou jsem obdržel oznámení že jsem byl nejaktivnější při nějakém vyzkoumání divů a dostal odměny ve formě kouzel a dokonce zboží které se vyrábí v denní farmě :), dnes po přihlášení kde nic tu nic : D... nestalo se to také někomu z vás?
 

DeletedUser4336

Guest
Miroslav12 >> To je celkem běžná věc, kdy zprávy o obdržení chodí mnohdy až s obrovským zpožděním. Pak to vypadá, žes nic nedostal, ale ve skutečnosti si nevybavuji, že by někdo o své body někdy přišel. Bavím se o VB do divů jako odměna za plnení divu.
 

Miroslav12

Učedník
@Pauleo To je sice možné, ale mně to druhý den zmizelo nenávratně a jak jsem to poznal? Jednoduše, denní farmu jsem měl čerstvě vyzkoumanou a žádné zboží jsem v tu chvíli z té farmy ve skladu neměl a najednou se mi tam objevilo a druhý den už tam nebylo. Takže asi tak :).

// Odstraněna citace. Jumala
 

Radvanus

Znalec fóra
Nejspíše si se jen špatně podíval, co si vlastně dostal. Za aktivitu ve zkoumání divů obdržíš prastaré vědomosti a případně runy daného divů, nikdy suroviny.
 

Miroslav12

Učedník
Nikoliv, já se špatně nedíval, protože jak jsem zmínil, objevilo se mi zboží v inventáři které jsem ještě nestihl vyrobit, holt chybička se vloudila, já denní farmu právě vyzkoumal a chvíli po té se mi objevila ta hláška že jsem získal to a to a zároveň to dostal. Ale nechci se tu přít když mi to nikdo nevěří tak ať, napsal jsem to jen jako zajímavost :)..
 

Miroslav12

Učedník
Byla to odměna za to že jsem byl nejaktivnější při nějakém vyzkoumání divů, tak nějak to bylo napsáno a zároveň jsem dostal kouzla a zboží. Druhý den po přihlášení tam nic nebylo a poznal jsem to právě kvůli denní farmě, poněvadž jsem jí měl čerstvě vyzkoumanou a žádné zboží jsem v tu chvíli neměl při oznámení výhry, no a ráno už tam to zboží ve formě odměny nebylo. Takže zase nula.
 

DeletedUser4336

Guest
Někdy se mi také děly podivné věci, např. že se mi sám splnil úkol, aniž bych ho mohl splnit, ale tohle je divné v tom, že za plnení divu se prostě surky a kouzla nedávají.
 

ElfNostradamus

Veterán
Také bych se klonil k odměně za splnění osadnického úkolu, mrkni jaké jsou úkoly a jejich odměny dle své aktuální kapitoly a budeš,me hned moudřejší :)
 
Nahoru