• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Tešíte se? Kouzelníci a Draci přicházejí !!!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2097
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2097

Guest
Ano přesně tak, nová rasa je na spadnutí a ke shlédnutí je již únorová část InnoGames TV, ve které je vysvětlen základní princip rasy (craft surek), několik pohledů na město a budovy a dokonce i nový výzkumný strom.

Enjoy


pár screenů z videa
Screenshot_1.jpg Screenshot_2.jpg Screenshot_3.jpg Screenshot_14.jpg
Screenshot_4.jpg Screenshot_5.jpg Screenshot_6.jpg Screenshot_7.jpg
Screenshot_15.jpg Screenshot_16.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Santerr

Veterán
Díky moc, to vypadá bombově ;)
Co jsem zkoukla video, ty budovy jsou OBŘÍÍÍ, jsem zvědavá, kam to jako nacpem, nemám místo ani na ty lesní elfy :D
 

DeletedUser2097

Guest
Budovy jsou obrovské ale celá architektura je konečně jiná a nádherná, postrádám více rozšíření ve výzkumu ( 2 pouze ), tak snad přidají jeden řádek do města jinak nevím , kde budu verbovat všechny ty mágy a nekromancery :D
 

Santerr

Veterán
Nějak si nejsem jistá, jestli by mi ten jeden řádek pomohl :D
Ale musím říct, že se opravdu moc těším, vypadají vážně nádherně.
 

DeletedUser592

Guest
Snad Nibelione. Děkuji za video a obrázky k němu. Zvednul jsi mi náladu.
 

DeletedUser2097

Guest
Vůbec nemáš zač, upřímně já na tohle čekal od cca konce Října :) pokud nepočítám přídavek ve formě lesních elfíků a orků.....všichni víme co se tu děje posledních pár updatu hry.... konečně krok směrem, jenž mi vyhovuje, na který se neskonale teším. Změna městečka je spestřením více než vítaným i když elfíky mám hrozně rád :)...ale draci.... to je panečku uplně jiný Level :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser592

Guest
No moje oblíbené témata si nechali na nynější konec výzkumu, lesní elfové a draci ;) proto se mi tato informace líbí. ty budovy jsou nádherné a vypadá to zajímavě, o důvod více neseknout se na orkách a užívat si těchto ras.
 

DeletedUser2097

Guest
Přibude vylepšení květinové kouzelnice a víly smrti a nová jednotka Vallorian Guard (volně přeloženo Vallorianský strážce), každopádně bych draka taky bral hehe, máme pořád ještě neúplné informace o nové rase, tak se necháme překvapit co vše přidají. Já se třeba zase těším na divy a jejich bonusy :)

Nicméně draka dostaneme alespoň v podobě Avatara :

Screenshot_1.jpg
 

Eragon92

Znalec fóra
Rád bych byl nadšený, draky mám rád ale po zkušenostech s touto hrou se musím krotit... Kdo ví jak to celé bude nakonec vypadat a jak bude náročná produkce, už teď je jasné, že budovy budou chtít opravdu hodně místa. A ti co provincie nejeli jako "šílení" můžou mít problém s místem. Už teď je ho hrozně málo a získat další není vůbec lehké a pro některé téměř nemožné
 

DeletedUser76

Guest
Já hraji od počátku hry stále ve stejném rytmu svém, což znamená jakmile průzkumník dokončí výzkum , posílám ho ihned na další. Jsem na konci výzkumu lesních elfů a ano hra na místo ve městě je čím dál náročnější . Pokud si chci udržet hraní tak , že budu razit střední cestu , mám na mysli zúčastnit se turnajů a zároveň mít i dostatek surovin (manufaktur) tak si nemohu již teď dovolit postavit si kdejaký nesmysl ve městě ať je sebekrásnější. Od přepracování bojového systému a veškerých změn , jsem nyní 4. rozšíření v mínusu. Od doby trpaslíků jsem vždy měla dokončenou celou plochu města plus 2 rozšíření do nové doby , které jsem mohla hned na začátku nového výzkumu použít. Nevadí mi ani tak , že jsem nucena si provincie skrze rozšíření vykoupit , ale to, že počet provincií se navýšil z 8 na 10. Průzkumník zkoumá jednu provincii u mne v časovém pásmu 2 dny 12 hodin až 2 dny 16 hodin , což je cca 25 dní( bez diamantů)na jedno rozšíření do města. Ve stromu výzkumu je velice málo rozšíření . Nevím co je záměrem vývojářů , psalo se že přepracovat bojový systém ,ale já mám pocit odradit hráče zcela . Kdo má mít trpělivost věčně na to , co tak pilně vybudoval bourat . Ničit tak své město jen z důvodu abych se mohla pohnout ve hře dál skrze manufaktury osadníků, kde je výroba neskutečně časově natažená. K čemu je dobrá hra když její tempo je pomalejší než tempo šneka. To vše hráče , kteří se chtějí ve hře pořádně vyřádit otravuje a hledají hru s daleko lepší plynulostí a návazností a časově daleko lépe flexibilní . Příkladem jsou i samotné turnaje , kde časomíra pro mnohé hráče je zcela nevyhovující. Jaká to škoda :(. Přitom Elvenar by mohla být opravdu parádní hra a ne hra , kterou tak houfně hráči opouští z důvodu, že je to nebaví , jelikož to není o stupni obtížnosti ve hře při postupu výzkumem nýbrž o zbytečném komplikování hry samotné.
PS: Jinak se na nový výzkum těším , zajímá mne i přes to všechno zde, jak se nadále Elvenar bude vyvíjet:).
 

Iddun

Guest
Toto téma se oficiálně řeší zde, proto tuto diskuzi zamykáme a přesuneme se do patřičného tématu, děkujeme :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru