• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Tajemství Elvenarů

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Rádi píšete příběhy? Zúčastněte se a napište příběh o tom, kdo se na posvátnou horu vypraví a co bude muset udělat, aby svitek získal a včas ho přinesl lidem své země do dalšího úplňku! Pokud nám chcete cokoliv sdělit ohledně nové soutěže, můžete v tomto tématu.
 

Prealiena

Velmistr písma
Myslím, že daleko zajímavější by bylo napsat samotné zaříkávadlo, nebo příběh či vysvětlení proč září. Tohle zadání je poněkud zklamání.
 

Heleng

Učedník
Lelikož se blíží čas čertů tak by to mohli být oni.
Čert by musel nazbírat určitý počet uhlí a dřeva pod velký hrnec z kterého by se za odměnu dostávali dárky.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Chtěli bychom upozornit!!
Soutěže se musí zúčastnit alespoň 5 hráčů. Pokud ne, bude celá soutěž bohužel zrušena. :rolleyes:
 

luterina

Veterán
Jéééé, taková krásná soutěž kde bych mohla vyvenčit svou fantazii a do toho DS a turnaj a příprava na Event, snad budu mít štěstí na to si sednout a mít čas napsat nějaký příběh samotným synům a dcerám Elvenaru. :)
 

DeletedUser4336

Guest
To by byla velká škoda takovou soutěž zrušit. Nebo zkusit prodloužit dobu trvání, třeba se chytne víc lidí a elfů.
 

luterina

Veterán
Wau! Tak to je opravdu veliké překvapení že jste nám i přes to že nebyla splněná potřebná účast dali tak štědrou odměnu!!! :):):) Děkuji moc za to, že jste nás chtěli potěšit a za mě moc potěšili a zvláště za to, že jste v týmu tak dobrá velká a přející srdce. :) I vám všem z týmu přeji nějaký ten krásný dárek k Vánocům, který vás potěší, tak jako potěšil ten pro mě od vás. Děkuji moc. ...dala bych vám pusu, ale není ve smajlících na výběr, tak vám posílám pomyslně alespoň jednu velikananánskou vzdušnou čarou. :)
 

flego

Mistr slova
Taky mě to docela překvapilo, že se rozdaly "dárky" všem zúčastněným,a je škoda, že se nenašlo více soutěžících za tak pěknou odměnu... díky :)
 
Nahoru