• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Tajemství alchymie

voyager-1

Velmistr písma
základní zboží je mramor, ocel, prkna. A to základní zboží patří pod standartní zboží. já jen, že @Schoenfeld píše že to po něm chtělo jiný. Já dneska dojdu na denní úkoly a nic jiného to po mě vyrábět nechtělo

edit: I když vlastně má pravdu, mělo by tam spíš být napsáno standardní :)
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
@voyager-1 Je tam napsáno standardní, a chce to standardní. Ale u @iDavis je napsáno základní a já se připravil na základní. Nehodlám to předělávat, tak to dotluču mými mě velice milými nahamouněnými urychlovači.
Za to @iDavis nemůže. To je jen taková legrácka gamekeepers mezi betou a ostrou hrou.
Zatím jsem chápal že základní je T1, T4, T7 a standartní je T1 až T3.
Ostatně to tak v Události i funguje.
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
proto píšu když je napsáno jenom "základní" Jinak by mělo být napsáno základní živoucí nebo základní osvícené
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Asi nepíšu česky.
I když mi to taky chvíli trvalo, než jsem se zorietoval.
Když si kliknete na zboží, tak tam nahoře máte standardní, živoucí, a osvícené zboží.
Ale tak, jak jsme je vichni objevovali, máte zboží standardní (od mramoru po drahokamy), zboží živoucí (od apolla až po vzácné), koneckonců osvícené (pravěk až kuličky).
320K standardu ve 46. úkole pro nás, kteří jsme uprostřed dobývání 20. kapitolní mety, je zvěrstvo.
Zkuste vymyslet jinou "odčerpávačku". Třeba 3000 mantů za ukončení Události s právem čerpat chybějící artefakty. Nebo jinou bohulibost.
Budeme vám vděční až na půdu.
 
Naposledy upraveno:

Jasnost

Učedník
Několika lidem od nás nepřišla zpráva se 100 svitky do e-mailu. Mě taky ne, má to někdo podobně? Myslíte, že ještě dojde nebo máme smůlu? :(
 

Prealiena

Velmistr písma
@Jasnost Tak nějak se smiřuju s myšlenkou, že už ho neuvidím.
Děje se něco s nastavením emailů, že je potřeba něco přepotvrdit nebo co?
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Vždycky byl v hromadných. Alespoň u mne tomu tak bylo.
Ale už není.
Že mám zatopit pod kotlíkem, to tam je. Ale o svitcích ani pára.
 

voyager-1

Velmistr písma
Jednomu hráči u nás podpora napsala že Tyto emaily jsou rozesílány automaticky systémem náhodným hráčům a nikdy je neobdrží všichni, Nevím co je na tom pravdy. Jinak to nechodí hráčům co si odhlásí newsteller.
 

voyager-1

Velmistr písma
320K standardu ve 46. úkole pro nás, kteří jsme uprostřed dobývání 20. kapitolní mety, je zvěrstvo.
to je u mě 3-hod výroba bez okouzlení. možná 1 manf. při osadnících máš možná pár manf ve skladě, tak holt dva cykly nebo dokonce tři ale zvěřstvo to určitě není :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru