• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Tajemství alchymie

Lovec Krys

Legenda
Máš to v oznámení té události:

K dispozici dostanete čas od 24. ledna do 15. února, abyste nasbírali co nejvíce kouzelnických vědomostí!
 

Mescal

Znalec fóra
Hlavní eventová budov a4x4 s živoucím zbožím, Unuriem, spojovacími činidly nevypadá špatně.
 

Waso

Učedník
Hlavně mě díky DS došli všechny ty pidi zvýhodněníčka na cokoliv.... takže si je díky "Tajemství alchymie" doplním...
 

Lovec Krys

Legenda
@buldrex Vykopíroval jsem to z oznámení pro ty, co jsou líní klikat na odkaz na oznámení (nebo pro ty, co na to zapomněli a ty, co to prostě neví, že vždy v prvním příspěvku je odkaz na oznámení a v něm je i datum začátku).
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Golem je dobrá věc. Z denních cen mne zajímají jenom pila, páč ji zatím honím pro 20. kapitolu, a hladovec jako náhrada za dosluhující vejce ze 17. kapitoly.
Na druhou stranu, pily si nabrnkám časem v akádě a hladovec je taky jenom o maně, a té mám momentálně zdrojově (rozpad 5%) víc než dost.
V takové 15. kapitole bych si toho ale třeba vybral daleko více.
Mám takovou zkušenost, že se vzrůstajícím číslem aktuální herní kapitoly klesá možnost výběru zajímavých cen. Navíc systém bingo meziher mne moc nebere. Asi proto mne vášeň pro hrací automaty nechává chladným.
Ale každý jsme jiný, že? Naštěstí.
 
Naposledy upraveno:

Hexik

Znalec fóra
golem - cinidlo unurium proste veci co se hodi a pak ta mala specialni budovecka na zvyseni vyroby many
myslim ze to mi z budov uplne staci ... ne potrebovala bych jich hromadu na unurium, ale si pockam porad lepsi nez kdyz nebylo nic
 

GorGlin

Veterán
Tajemství alchymie je slabší.
Jen jedna runa, případně 15VB jako denní odměny.
Poklad má stejnou produkci many jako jednu kapitolu staré jezírko.
Event odehraji a rád, ale stopy ve městě nezanechá.
 

Waso

Učedník

Tipy od iDavise jsou připraveny! | Událost Tajemství alchymie | Elvenar

:eek:

Připraveny?

Ale prdlačka! Hezké obrázky, nesrozumitelný text!!

To tam nemáte verzi s slovenskými titulky?!!!

:rolleyes:

 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
@Waso tak ako v každom videu z hry, aj v tomto sa dajú zapnúť české titulky. Dole vpravo vo videu je ozubené kolečko, následne vybrať "Titulky" a potom jazyk, do ktorého ich chceš preložiť.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Zase minela. Místo @iDavis em uváděného základního zboží se už třikrát otáčelo zboží standardní (úkoly 23, 33, 35) s dost vysokými hodnotami i pro 20. kapitolu (130, 130, 195).
Nevím, co si mám o tom myslet. Zřejmě si tvůrci myslí, že ve 20. kole nemá hráč nic jiného na starosti než produkovat standardní zboží. To mu přitom padá samovolně každou noc z živoucího a osvíceného, takže ho ho moc neprodukuje napřímo. Alespoň v mém případě.
Jestli si někdo myslí, že uvedené produkční jednotky jsou dobré i k něčemu jinému než k Události, tak je totálně mimo mísu.
 

Prealiena

Velmistr písma
Bude k této události email s odměnou? Ještě mi nic nepřišlo, ani v hromadných/spam/koš nic není. V předchozích událostech mi vždy přišel.
 

Waso

Učedník
Už má někdo tu předraženou boudičku, co dává místo jednoho bodíku neuvěřitelné dva?
 

Boobika

Pokročilý žák
Základní zboží je první sloupec, standardní je první řádek. Obdobně mají názvy i další sloupce (vzácné/magické?) ale už nevím přesně teď jaké.
1674658598912.png
 
Nahoru