• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Tajemství alchymie

Lovec Krys

Legenda
Dřevo 34 - 12960, Hedvábí 34 - 12480,Drahokamy 34 - 11904
320 000 / 12960 = 24.
Tzn. ten úkol je přibližně 24 tříhodinových produkcí manufaktur pro kapitolu 20.
Jestli je to zvěrstvo nebo pohodička bude asi individuální a bude primárně záviset na počtu manufaktur, případně setů/evo budov produkujících zboží a na tom, zda ten úkol splní výběr všeho zboží, nebo jen T1-3 nebo dokonce jen T1.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Ale je.
Na co budu na ploše držet fabriky pro výrobu něčeho, co jinak vlastně lautr nepotřebuji.
Mám tam i tak 2xT1 a 2xT3, a když je tam požadavek za 130K nebo i za 190K, tak mi to nijak nevadí.
Ale 320K je prostě zvěrstvo.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Kdyz budeš chtít, není těžké prohlásit, proč bych to měl dělat u mnoha úkolů.
Jaký má smysl vylepšovat budovy pro město které ma už všechno vylepšené.
Proč dělat dlouhodobou výrobu, když je výnosnější krátkodobá.
Proč zadávat průzkum, když nepotřebují další provincie.
Kupovat VBcka,sesílat kouzla, používat požehnání,...
Event je vlastně zkouška.
Zvládne tvoje město dělat nad rámec svého běžného chodu všechny tyhle nesmysly?
Vojenské instanty jsou věc, která městům pomáhá s vojenskou produkci.
Ne, vojenské instanty je věc které je potřeba držet na skladu protože nevíš dne ani hodiny kdy dostaneš za úkol jich použít nějaký počet a nikoho nezajímá jestli zrovna máš možnost nějaky získat.
 

Lovec Krys

Legenda
Ona je spíše otázka, zda odměna stojí za to, ty věci dělat.
Pokud si hráč vyhodnotí, že nestojí, může se na celou událost vykvajznout a počkat si na jinou, kde mu odměna bude stát za tu námahu (dá se samozřejmě vztáhnout i na jiné apsekty hry a v extrémním případě se pak může vykašlat na všechno).
 

GorGlin

Veterán
Kdo chce dohrát event to dělá.
Budovy na produkci kterou bych jinak nedělal, vylepšení které bych jinak nestavěl.
Plnění úkolů má jediný smysl, splnit ukol.
Nemusíš to dělat, hodně lidí to nedělá, prostě jim to za to nestojí.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Požadavek 320K standardního zboží je prostě zvěrstvo stejné, jako by byl požadavek 640K zboží a více. Dá se to plnit. Ale je to jenom plnění pro plnění.
V celé naši diskusi jde hlavně o to, stanovit přiměřenou míru požadavků. Když vývojáři vypustí něco nového, měli by sledovat, jestli něco třeba nepřepískli nebo naopak nepodcenili.
Původní verze Člověče nezlob učitě taky nebyla dokonalá. Ale hra se vybrousila a blbne hlavu spoustě lidí, včetně pisateli.
 

GorGlin

Veterán
Na runy mám hlubinu.
Když zrovna není turnaj, tak dokončím pár provincii, které k tomu mám nachystané.
A run je dost.
 
Nahoru