• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Tabulka na tržišti překrytá popiskem

DeletedUser501

Guest
*******
Verze hry: 0.33.3110-f0db701-(master) (2016-01-19 14:19)
Prohlížeč a jeho verze: Chrome verze 47.0.2526.111 (64-bit)
Verze Flash Playeru: 20.0.0.286
Operační systém: OS X 10.11.2
Rozlišení obrazovky: 2560x1600
Aktivovaná hardwarová akcelerace: ano

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5/5

Název úkolu:

Současný stav:
Při listování nabídkou obchodů společenstva a sousedů popisek tlačítka přesouvajícího na další stránku seznamu překrývá poslední nabídku ve výpisu. Konkrétně hlavně jméno, což je důležitý údaj při rozhodování se o nákupu. Pohnout po každém přesunu na další stránku myší a pak se zase vracet, abych mohl dál je dost "nepraktické".

Očekávaný stav:
Domnívám se, že tyto tlačítka jsou tak "sebevysvětlující", že popisek absolutně nepotřebují.

Kroky, které vedou k chybě:
1. Po načtení vesnice/města kliknu na ikonu Tržiště.
2. Najedu myší na tlačítko Zobrazit další stránku.
3. Objeví se bublina popisku, který překryje jméno hráče v poslední (osmé) nabídce na této stránce.
4. Po kliku a přechodu na další stránku stále nevidím jméno v poslední (šestnácté) nabídce... toto se opakuje na každé další stránce...

Screen (obrázek) chyby:
9tcaff

Edit: obrázek nevidím, tak takto: http://prntscr.com/9tcaff
 

Deleted User - 42211

Guest
taky mi to dělá a předtím to bylo vpohodě...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, děkujeme za upozornění! Problém byl už dříve předán tvůrcům hry - ti se všem omlouvají, bohužel momentálně není vhodnější místo, kde toto informační okénko zobrazit. Zkuste tedy po překliknutí na další stránku přejet kurzorem myši mimo toto tlačítko, okénko by mělo zmizet.
 

Deleted User - 42211

Guest
Není vhodnější místo? Když už tam musí být, tak se může zobrazit jednoduše pod a ne nad šipkama, ne? To oddělávání myši mě ničí, člověk u překlikávání stráví zbytečně dvojnásobek času :)
 

DeletedUser501

Guest
Ahoj, děkujeme za upozornění! Problém byl už dříve předán tvůrcům hry - ti se všem omlouvají, bohužel momentálně není vhodnější místo, kde toto informační okénko zobrazit. Zkuste tedy po překliknutí na další stránku přejet kurzorem myši mimo toto tlačítko, okénko by mělo zmizet.

Ahoj, podle mne to tedy chyba je a i když není zásadní, je to strašný opruz a odrazuje mne to od obchodování, když musím projít 20+ záložek a pokaždé dát myš pryč, jestli tam není nabídka nějakého mého spolucechovníka, kterou mohu a chci vzít, ne to když hledám konkrétní obchod o který jsem požádán některým z mých lidí.

Fajn, že je to předáno tvůrcům. Když to už musí mít v rámci framu a nemohou to narvat mimo něj (ok, chápu), tak ať prostě ten popisek zruší. Každý, kdo je schopen se přihlásit do hry a uměl si přehrát na walkmanovi kazetu (o CD/DVD nemluvě) ví k čemu ta tlačítka jsou. Popisek je tam totálně jen na opruz. Roletky taky popisky nemají. Není tedy povinná bublina u všeho.

Hraju různé hry léta, ale takový opruz nepamatuju :) Fakt je to really, really anoying. :eek::eek::eek::(:confused::confused::confused:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru