• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Tři ledoví obři

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3008
  • Vytvořeno

DeletedUser3008

Guest
Ahoj může mi někdo vysvětlit proč úkoly nejsou v češtině??
 

Magni

Guest
Ahoj, jedná se o chybku v překladu, na které se již pracuje :) Proto prosíme o trpělivost, než se vše dá do pořádku.
 

DeletedUser4054

Guest
Ahoj na jak dlouho to přibližně vypadá prosím, rád bych si přečetl příběh ;-)
 

Magni

Guest
Bohužel nejde říct přesný časový údaj - jako například za hodinu, za pět a podobně. Momentálně vás můžeme pouze ujistit, že technici dělají vše pro to, aby to bylo co nejdříve :)
 

Deleted User - 35985

Guest
Sypaný čaj neovládám vůbec. Angličtina aspoň donutí naučit se pár slovíček. :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Chyba by měla být opravena, za způsobené nepříjemnosti se velmi omlouváme, budeme se snažit, aby se příště podobný problém už neopakoval! ;)
 

DeletedUser4729

Guest
Můžu se zeptat,PROČ se v emailu slibovaných 100 klíčů po přihlášení do hry smrskne na 50?Něco JEN slibujete a pak prd,jako naši politici.

A dalšímu z našeho společenství ANI nedorazil email o začínající události ve hře,natož aby dostal nějaký klíče zdarma do začítku.

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
Zdravím Jaaka2, on měl přijít nějaký mail? Mě přišla jen zpráva v rámci novinek ve hře, a ony se dávaly nějaké klíče do začátku?
 

DeletedUser4729

Guest
Jo,přišel informační email o začnuté události s tím,že do začátku bylo přislíbeno přes odkaz v mejlu získat 100 klíčů.Jenže osobně jsem po přihlášení přes odkaz dostal jen 50 klíčů a další ze společenstva dopadnul jako ty,žádný klíče a ani info v mejlu o začínající události.
Koukám,že to podpora tady dost fláká a mejly posílá komu chce a počet klíčů je omezen podle toho,jak si to v podpoře rozlosujou.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak už jsem zjistil jak to je, ono se to z důvodu že mám mail na seznamu hodilo do hromadných, zatímco normální maily z fóra chodí do příchozích. Takže jsem si toho nevšiml a bral jako že to nepřislo, takže v mém případě za to tým Elvenaru samozřejmě nemůže a vše je v pořádku.
 

DeletedUser4729

Guest
Taky mam mejl na Seznamu a přišlo mi to normálně do schránky.A klíčů fakt jen 50.
 

DeletedUser4336

Guest
Mě přišlo normálně 100 klíčů. Je to smutné, že se vyskytují tyto chyby a hráči si tedy nejsou rovni.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Koukám,že to podpora tady dost fláká a mejly posílá komu chce a počet klíčů je omezen podle toho,jak si to v podpoře rozlosujou.
Něco JEN slibujete a pak prd,jako naši politici.
Dobrý den, členové herní podpory jsou dobrovolníci, kteří tuto práci vykonávají ve svém volném čase, nejsou za ni nijak finančně odměněni. Byli bychom tedy velmi rádi, kdybyste v budoucnu volil méně tvrdší slova. Pokud nejste s činností herní podpory spokojen, zde si můžete podat přihlášku týmu, budeme rádi, pokud se k nám přidáte! ;)

Jinak emaily nezasíláme my, tuto činnost za nás automaticky provádí náš systém. A ten tentokrát zaslal email se 100 zmrzlými klíči všem hráčům. Každopádně už se na nás obrátila spousta hráčů, která tento email nedostala. A ve všech případech se zatím ukázalo, že problém nebyl na naší straně. Zde je výčet těch nejčastějších důvodů:
  1. Email skončil ve složce Spam/Hromadné.
  2. Hráč neměl ověřenou emailovou adresu, takže email od nás dostat ani nemohl.
  3. Hráč zrušil odběr herních newsletterů, takže opět email od nás dostat ani nemohl.
  4. Poskytovatel emailové schránky daného hráče tento email automaticky zablokoval jako spam, email tedy nemohl být doručen.
Co se týká špatného počtu doručených zmrzlých klíčů (velmi malá část hráčů dostala 50 klíčů místo slibovaných 100), tak to samozřejmě není úmysl, jde o chybu. Pokud nám napíšete na herní podporu, chybějící klíče vám rádi připíšeme!
 

PallandoCZ

Učedník
A s jakým předstihem ten mail přišel? Já začala hrát 3.12., ale nic mi nedorazilo. Klíče by se hodily:)
 

DeletedUser4729

Guest
Informační email přišel cca 4.12. když začla událost.
Takže napsat na podporu a o klíče se přihlásit.
 
Nahoru