• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Týmový duch

LuciskaCh

Mistr slova
Prosím, nevíte někdo, kde se vychovává 100 dětských elementalů? Je to úkol v nové kapitole a zatím jsme nepřišli na to, jak tento úkol splnit.

Tak už na to kluci přišli :-DDD
 

ogog

Znalec fóra
V nenovější kapitole se staví 4 centra vody, vzduchu apod., patrně každé několikrát.
Pro postavení jsou potřebné nové materiály z manufaktur, pro všechny centra stejné a to výhonky.
Výsledkem je mnoho desítek stránek poptávek a všechny do jedné poptávají výhonky.
Může mi někdo vysvětlit proč to někdo takto udělal???
Jaký význam má to, že jedna třetina hráčů je v absolutní pohodě a zbytek je v podstatě v háji, odkázán na drobné dlouho trvající nákupy u kupce?
 

GorGlin

Veterán
Takhle to úplně není.
Když se koukenš do wiki na budovy, je tam u požadavku na zboží šipka, +1, nebo +2.
A to znamená, že budeš platit tím co máš bonusové, šilka, nebo jednou ze zbylích dvou.
Tedy všichni staví z toho co nemají.
Z tohoto principu všichni produkující ty hnědé věci mají obrovskou zpotřebu toho jiného co takovou produkci nemá
já na rozjezd potřeboval 150k palem a 70k bloků
Takže jsem dost v průšvihu
ten kdo dělá palmy potřebuje 150k bloků a 70k krystalů,
je to tak nastaveno aby ses na tom zaseknul
když vyšlo první rozpadajícíse zboží, tak to byl taky děs, u nás nebyla paltina
Ale postupně se to zlepšovalo, jak přibívalo hráčů ve vyšších kapitolách.
Tady se to asi nestane a když tak za dlouho. Urinu potřebuješ na stabu, produkce je malá, blokuje produkci semene, kdo nebude potřebovat živit rasu, asi si to rozmyslí, jeslti vyrábět na sklad, když se rozpadá
Takže se jen bude měnit aktuální nedostatek
palmy jsou nový toaletní papír
 

voyager-1

Velmistr písma
nevím jak je to možný, mám taky cihly, ale kupci fungují dost efektivně, často otázka jen pár minut. Za dva dny jsem postavil 12 budov, dneska jsem nasadil čtvrtou sadu.

Edit: Aha, takže nestaví všichni ze stejný suroviny jak tu někdo zezačátku psal, no tak pak je to jasný.
 

Lovec Krys

Legenda
@voyager-1 Jak komu. Moji kupci se za 18 minut vrátí (tzn. za 18 minut uběhne 6h). Takže ze svých aktuálních 80K cihel jsem za posledních 6h vyměnil celých 5400...tedy přesně ten důvod, proč kupce tak nesnáším.
 

voyager-1

Velmistr písma
já ale jinak než přes kupce nic nezískal. Poptávku na cihly jsem ještě neviděl.

edit: tak během hodiny se mi ted otočilo přes 30 kupců, nabídky cihly za minerály. Z toho dvě třetiny od stejnýho hráče (papap) bez předchozí domluvě.
Jsem mu i napsal. Prý jsou moje cihly nejkvalitnější :)
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
no, jak jsem včera kupce chválil, dneska nic moc. Asi mě přeprogramovali, zase jsem práskl sám sebe :)
 

GorGlin

Veterán
Já úplně přestal vyrábět a směňovat.
Šetřím urinu na hlavní sídlo.
V tomhle bude asi výroba dost nárazová. Chvíli pod kouzlí a pak zas chvili nic.
Přijde mi to prekombinovane
 
Nahoru