• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Tábor žoldnéřů

DeletedUser2429

Guest
Zajímalo by mně jestli někdo používá jednotky z tábora žoldnéřů v boji? Momentálně mám vílí jednotky a přijde mi, že základní jednotky jsou lepší, když už mají 3*. Tak uvažuju jestli ho nakonec nezbourat?
 

Silver Whisper

Guest
Ahoj sousede :), Tábor žoldnéřů je super hlavně kvůli Kerberos, mají velký rozptyl a při soubojích s knězy jsou nejlepší. Dál hodně používám i Dryády, těma kosím Orky ;):D. Jakmile je v sestavě Ork bojovník, nasazuju Dryády a Květinové kouzelnice, tahle kombinace se mi nejednou vyplatila.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
@Silver Whisper , to myslíš cvičiště, tam jsou hafani :) V táboře žoldnéřů hodně lidí (spíš elfů, lidé mají svýho kněze) používá květinovou kouzelnici, protože má oproti elfí čarodějnici delší dosah, což někdy znamená velkou výhodu. Ostatní jednotky ale zatím nic moc, taky proto, že nemají ještě pořádné vylepšení. Ale třeba ještěrka od elfů časem bude pro elfy dobrá, protože má podobný dosah jako paladin u lidí, tzn. ob jedno políčko :)
 

Silver Whisper

Guest
Už to mám všechno popletený :), hlavně že si rozumíme, děkuju za opravu ;):D. Nicméně s Květinovou kouzelnicí souhlasím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru