• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Systém boje system boje

DeletedUser6587

Guest
V turnaji dát jen jeden střet za každou provincii místo čtyř, ale bez možnosti automatický boj.
Odehrát ručně 10-15 provincií je záležitost na pár hodin a tak každý volí raději automatický boj a pak je z toho nudná záležitost, jen si to tam odklikat a nazdar.
Sám si odehrát bitvu je celkem zábava, ale počet bitev by se musel zredukovat.
Díky :)
váš Precious imperátor Rex :)
 

DeletedUser6587

Guest
Ano i to je řešení a nejsem proti, ale pořád si myslím že bitva se má vybojovat.
Takhle by klidně místo turnajů mohli zavést daňový úřad, kde prostě odevzdám určité množství surovin a vojska a za to dostanu určitý počet bodů. Jeden klik a hotovo

Citace odstraněna. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5831

Guest
Jsem proti.
Kdyby se dalo vybrat jestli odehraju 4 střety na automat nebo 1 bojem, tak ano, ale takto je i 1 střet bojem časově náročnější než 4 na automat, a to by byla obrovská čára přes rozpočet lidem kteří musí stihnout turnaj v práci během třeba 10 min. pokud chtějí nahrát nějaké slušné body, navíc si nedokážu představit a ani nechci, že bych měl bojovat 30 provincii i když po 1 střetu normálním bojem a ještě třeba na 6 hvězd z toho by mě asi hodně brzo začalo hrabat:D
 
Jsem proti.
Kdyby se dalo vybrat jestli odehraju 4 střety na automat nebo 1 bojem, tak ano, ale takto je i 1 střet bojem časově náročnější než 4 na automat, a to by byla obrovská čára přes rozpočet lidem kteří musí stihnout turnaj v práci během třeba 10 min. pokud chtějí nahrát nějaké slušné body, navíc si nedokážu představit a ani nechci, že bych měl bojovat 30 provincii i když po 1 střetu normálním bojem a ještě třeba na 6 hvězd z toho by mě asi hodně brzo začalo hrabat:D
Moc dobrý nápad. Dal by se rozvést ještě dál. Člověk by si mohl vybrat, kolik z dostupných turnajových provincií si chce sloučit do jednoho boje. (byť by za to musel třeba zaplatit nějaké suroviny) Jednotky by se prostě posčítaly podle druhů na co nejpodobnějších pozicích a bylo by na každém, aby to nepřepálil. Ale aby bylo výhodné jich opravdu několik (minimálně 4, ale radši i více) spojit
 

DeletedUser6587

Guest
no ano, můj návrh byl zrušit 4x automat a zavést 1x ruční boj, ale pokud by byla možnost si sám vybrat zda celou provincii dám 1x ručně NEBO 4x auromat, tak to by byla pecka. To by se mi líbilo :D
Díky vám všem minulým i budoucím za vaše názory :)
 
Nahoru