• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Aplikace Systém boje

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5831
  • Vytvořeno

DeletedUser5831

Guest
Odstranit z aplikace po dokončení střetu tu nekonečnou ikonku zkřížených mečů.

Když chci hrát pořádně turnaj, tak s touhle naprosto zbytečnou ikonkou mi stejné množství provincii trvá 2x déle něž posledně když ještě ta ikonka nebyla a to už poznat je jestli mi ten turnaj zabere půl h. nebo 1h. Ještě bych k tomu přidal do nastavení možnost jestli chci aby se mi zobrazovaly výsledky bitev. Novým hráčům by zůstal přehled o výsledku bitvy a těm zkušenějším které už zajímá jen jestli vyhráli nebo prohráli by se ušetřil čas.

Zrychlení a zpříjemnění hry :)
 

DeletedUser5831

Guest
Tak ale už by to s tím fakt chtělo něco udělat, po poslední aktualizaci možná předposlední (minulej turnaj jsem vynechal) tam ty ikonky hnijou 10-15sekund a to se nedá, vzbuzuje v člověku tak trochu odpor k turnajům. Tak už s tím něco udělejte!
 

Prealiena

Velmistr písma
Souhlasím, po poslední aktualizaci to trvá příšerně dlouho, ani se mi už nechce bojovat na mobilu. Ale co má člověk dělat, když nemá přístup na PC?
 
Nahoru