• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Svitky

Jirinazel

Znalec fóra
@Melindra
No promiň, bez urážky, teď jsi mi připomněla jeden historický vtip. My máme stejné enormní přebytky svitků, jako ty máš enormní přebytky křišťálu nebo hedvábí. Vysvětlovat cokoli je asi zbytečné, o problému se tady bavíme už hodně dlouho, stačí si pročíst předchozí příspěvky. ;)
 

Melindra

Učedník
@Jirinazel Tak já si ale na přebytky nestezuji a využívám je viz předešlý příspěvek, nebo jich prostě mám hodně na skladě, ale neřeším to. Jsou tam a někdy se budou hodit.
Předchozí příspěvky jsem právě četla, a tak jsem měla potřebu se taky vyjádřit.
 
Naposledy upraveno:

Jirinazel

Znalec fóra
@Melindra
Ahoj Melindro,
chtěla jsem vědět, proč si tak nerozumíme, a tak jsem se koukla na tvé město. Je hezké, jen co proto, akorát že zatím nemáš potřebu rozlišovat mezi podporovaným a nepodporovaným zbožím a tak jsem nepoznala, jaký druh manufaktur budeš preferovat. A tak ti přeju, abys nakonec nespadla do našeho svitkového pekla, tady by se ti nelíbilo. :)
 

Melindra

Učedník
@Jirinazel Já jsem teprve v trpaslících, tak sama nevím jakou cestou budu do budoucna pokračovat. Ale věřím že na vyšších lvl jsou záležitosti ohledně surovin horší a horší. Přeji ať se daří.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru