• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová rasa Svatí strážci

DeletedUser1795

Guest
Svatí strážci jsou legendární bytosti, které mají skvělé schopnosti. Někteří z nich jsou přirození válečníci lepší než kdokoliv jiný. Někteří stavitelé, kteří prý umějí budovy a dílny přimět létat. A říká se, že sochy strážců jsou ještě důvěryhodnější než originál. Od dávných dob byli ztraceni, ale začínají se znovu objevovat a ukazovat lidem, snažíc se lidstvu pomáhat se stavbami, uměním a bojovat za ně.
Pedrakhan
 

Přílohy

  • Bez názvu3.jpg
    Bez názvu3.jpg
    45,5 KB · Zobrazení: 151
Naposledy upraveno moderátorem:

Sindri

Guest
Na počítači se kreslí celkem nepohodlně, pokud nejsi výjimečně zdatný. Takže určitě velká odvaha volit zrovna tento způsob.
 

DeletedUser467

Guest
Doufám, že to nevezmeš nějak zle, ale ten obrázek mě neskutečně rozesmál, je naprosto boží :D Souhlas se Sindrim, namalovat něco v malování, to je horší jak na papír :)
 

DeletedUser1198

Guest
Já to vidím tak, že lepší "patapuf" než nic, tahle soutěž je prostě super a lidi "táhne" a náhodou, ač jsem v peckách jako doma, tohle bych v malování nedal.
 

DeletedUser34

Guest
Neco svatého by sa nám občas hodilo v mestečku
a popis ma ceelkom zaujal hlavne časť
" prý umějí budovy a dílny přimět létat" to by bol celkom zaujimavy prvok v meste lietauce budovi nove viuzitie priestoru no hodnotenie celkovo davam

7 z 10
 

DeletedUser1198

Guest
joo, ušetřilo by to třeba místo, kdyby byly budovy v "luftě" hehe.. jasný, ale nápad dobrý, líbí se mi.
 
Nahoru