• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Svět fénixe

GorGlin

Veterán
Myslete na tu úsporu místa.
Event není jen hlavní odměna.
Padá tam všechno možné, od vbcek po vojáky.

A ve zlaté lize je studna přání.
Nemyslel jsem si že ji ještě někdy uvidím.
 
Naposledy upraveno:

pavelb

Učedník
Hele je to nějaká divočárna s těmi úkoly - už plním č.53 a je jich celkem jen 70. Na betě jich tutově bylo základních jen 49 pak 21 denních. Na živo mi to nějak nevychází :mad:
 

Ezran SVK

Učedník
53 ? ja dal jen 40, asi mám málo urychlovačov na manufaktury

ak je 53 - 1. deň , tak ich máme 75 ? alespoň padne více vajec za úlohy
 

iDavis

Legenda
Podľa informácií ktoré som k tomuto našiel sa len jedná o chybu, ktorá spôsobila, že sa odstránil zámok z denných úloh. Údajne je už nahlásená. Takže nepredpokladám, že by došlo k navýšeniu počtu úloh.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Mně se to nelíbí. Jestliže je 70 úkolů celkem, tak jsem to taky přefrčel do dalších dnů. Není to ta pohoda.
Na druhou stranu mám políčeno na jezírko, takže bych měl natlouct co nejvíce krystalů, že?
 

pavelb

Učedník
Tak už mě to zamklo po 56. úkolu. Ten 57. jsem měl napůl hotový, zřejmě jsem tedy o to přišel o_O .
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Hele je to nějaká divočárna s těmi úkoly - už plním č.53 a je jich celkem jen 70. Na betě jich tutově bylo základních jen 49 pak 21 denních. Na živo mi to nějak nevychází :mad:
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, velmi si jí vážíme! Bohužel došlo k chybě, která skutečně způsobila, že šlo splnit více úkolů, než by za normálních okolností mělo jít. Za způsobené komplikace se vám omlouváme, tato situace nás opravdu mrzí. Na odstranění chyby již pracujeme.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Aha, a je zamčeno. Takže zase hra v klidu.
Jenže mi to v 53. úkolu zamklo téměř hotové vize, takže jsem o ně také asi přišel.
 
Naposledy upraveno:

HanyzkaS

Pokročilý žák
Mám dotaz, jak budou zadávány denní úkoly např. u již 61 splněných před dnešním uzamčením. Znamená to, že hráč bude muset čekat 12 dní, než se mu otevře 62. úkol? Děkuji za odpověď.
 

GrizzlyTom

Kolemjdoucí
Moc se mi nelíbí, že hodně úkolů vyžaduje pouze základní zboží, namísto jakéhokoli, při úkolech "vyrob X 3-hodinových/9-hodinových". Mám hodně produkce přes budovy z událostí, takže manufaktur mám málo.
 
Nahoru