• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Svět fénixe

Elvinka12

Učedník
jo vzhledove to vypada moc pekne tim to ale tak nejak konci

byla bych rada za vyjednavace ze je zase jednou konecne neco pro ne, ale jen na vez? vetsinou kdyz nekdo vyjednava az nahoru vyjednava vsude a treba ani neodehrava vez na jeden zatah takze i 12h mi prijde malo
takze napad dobry ale realizace opet pokulhava

unikatni docasna pekna a prakticka

kazdopadne hrat budu a dolepsim si 2. lonskeho ptaka
 

iDavis

Legenda
Nový fénix ma osobne veľmi nezaujal. Efekt sám o sebe je zaujímavý, ale určite nie pri 12-hodinovej dobe trvania. V meste si fénix teda u mňa miesto zrejme nenájde, no na druhej strane mi aspoň zostane krmivo pre ostatné budovy (beztak je ich už veľa, ktoré kŕmim). Minuloročný fénix bol zaujímavejší a ten bude zrejme prioritou aj v tejto udalosti (vlani som získal dvoch fénixov soumraku, z toho jedného sa podarilo dotiahnuť iba na 6. level, takže verím, že to vďaka požehnání na výmenu artefaktov (ktoré by sa mali objavovať v remeselnej výrobe) tentokrát dotiahnem až na 10).
 

GorGlin

Veterán
Event bude trochu honka, vejce hned první den, k tomu už jedenáctý úkol vyžaduje objem a ne konkrétní výrobu, takže nasbírat dostatek bodů hned první den nebude tak snadné.
Obrázky jsou každopádně pěkně, denní odměny macate.
Uvidíme jaké budu mít štěstí.
Co se týče ptáka, tak 4vb není nic s čeho by se mi podlamovaly kolena, ale máme tu i slabší kusy.
To ostatní mě nezajima, je toho málo aby to něco řešilo.
Pro koho je nakrmeny netuším pro malá města je to krátké a velká tu jejich typovacku hrát nemusí.
 

Elvinka12

Učedník
ano vejce lakaji i me pro me bude vyzvou i to dostat se do dalsi kapitoly ale je mozne ze to spis nestihnu jeste me ceka hodne odznaku a za chvilku zacina event kazdopadne budou i jezirka tak muzu ulovit i to a pak samozrejme nejake ty runy
 

Ezran SVK

Učedník
to je ako tých 5 % súmračného fénixa čo oživuje padlé jednotky, tiež by sme radi dva krát viacej :),
ale lávové vajce a žhavé jazierko sa mi budú akurát hodiť
 

Silversnake

Mistr slova
Event bude trochu honka, vejce hned první den, k tomu už jedenáctý úkol vyžaduje objem a ne konkrétní výrobu, takže nasbírat dostatek bodů hned první den nebude tak snadné.
Obrázky jsou každopádně pěkně, denní odměny macate.
Uvidíme jaké budu mít štěstí.
Co se týče ptáka, tak 4vb není nic s čeho by se mi podlamovaly kolena, ale máme tu i slabší kusy.
To ostatní mě nezajima, je toho málo aby to něco řešilo.
Pro koho je nakrmeny netuším pro malá města je to krátké a velká tu jejich typovacku hrát nemusí.
Navíc začíná až ve 12h, tak to je kurňa málo času.....
 

pavelb

Učedník
@Silversnake - na betě jsem ty základní úkoly stihl asi za hodinu v kapitole elfů, ale stálo to hodně urychlovačů. Těch úkolů je tentokrát tuším jen 49 ;)
 

voyager-1

Velmistr písma
tak žhavý jezírko 15. den je o něco lepší, alespoň co se týká many na jedno pole, navíc člověk nečeká dva dny na výběr.
 

Ezran SVK

Učedník
u lávového vejce je skorý zber po 24 hodinach
rozdíl na pole je celkom malí, 108 vs 112,5 v 17 kapitole
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Vejce a jezírko. Víc mne zatím nezajímá. Příprava v poho. Urychlovače v pohotovosti. Pampers, abych se nemusel zvedat od PC, taky. První den 30+ a nehodlám o tom vést dlouhé diskuse.
 

Mescal

Znalec fóra
Účinek krmení jen 12 hodin je hrozně málo. Tak málo, že v podstatě není důvod tohoto fénixe vůbec stavět.
Osobně bych viděl účinek min. stejně dlouhý jako má Ohnivák, ne-li delší.
 

voyager-1

Velmistr písma
nevím co máte všichni s těma vejci, já je nechci ani za nic, ani jinou budovu na manu :) Hlavní fénix odpad, další event o ničem.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Chcete vyzrát na 1 budovu 29. úkolu, na 1 budovu 35. úkolu a na 2 budovy 37 úkolu?
Založte si soustavu 4 a více dílen v úrovni 4. Stačí vám na to jen 5 h 40 minut, abyste dostali dílnu na úroveň 4, coby start pro požadovanou úroveň 5.
Tento návod je pro stoupající nahoru zdánlivě nekonečnými kapitolami, nikoli pro olympské bohy trůnícími na vrcholu 20. kapitoly (včetně nemístných poznámek).
 

Elishewah

Pozorovatel
Posledních několik eventovek se mi bohužel nevyplatilo ani stavět, vypadá to, že ani tento Fenix nebude výjimka. Raději vylepšuju starší, užitečnější budovy. Kde jsou ty časy budov jako byl Ohnivák, chtělo by to po dlouhé době zařadit budovu, která by se zavděčila všem.
 
Nahoru