• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Surovinový spolek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2429
  • Vytvořeno

DeletedUser2429

Guest
Surovinový spolek hledá pokročilejší hráče se skóre aspoň 40tisíc. Vyšší skóre výhodou. Motivace aspoň 4x týdně. Jsme pohodová parta. Odpovídejte tady nebo PM ve hře.
 

DeletedUser2429

Guest
Tak změna, skóre není podmínkou stačí denní aktivita a zvýšená výroba ocel.
 

DeletedUser2429

Guest
Tak změna přijmeme jakéhokoliv hráče, jediná podmínka je aktivita alespoň 5x týdně.
 

DeletedUser341

Guest
Hledáme nového člena na uvolněné místo.
Ideální kombinace bonusů: mramor, křišťál, drahokamy
Podmínka - 4x týdně výpomoc

Vítáme vysokou aktivitu v turnajích (standardně dosahujeme 10. truhly, výjimečně pouze 9.) a zapálenost do hry :)

Nabízíme, krom již zmíněné 10. truhly v turnajích, pohodu v cechu, přátelské prostředí a dopředu informace ke všem událostem :)
 

DeletedUser341

Guest
Ahoj všem,
uvolnilo se nám bohužel místo v cechu, hráč musel skončit kvůli nové práci. Hledáme tedy zkušeného hráče na uvolněnou pozici.

Požadujeme:
Aktivitu v turnajích (máme pravidelně 10. truhlu)
Packování alespoň 4x týdně
Zapojení do dobrodružství společenství (chceme ceny za TOP3 místa :) )
Zkušenosti se hrou (nejslabší náš hráč před týdnem vstoupil do lesních elfů, takže hráči ve vílách a níže by u nás nemuseli najít adekvátní rady své době)

Nabízíme:
Zmíněné odměny z 10 truhel v turnaji
Poctivé packování od ostatních členů spolku
Informace dopředu ke všem událostem (iDavis nejsem, ale snažíme se :) )
Aktivní chat
Fungující trh, včetně surovin elementálů

Děkuji dopředu za zájem, kontaktujte prosím přímo ve hře vedení cechu (aikomi, Ramik)
 

DeletedUser341

Guest
@Santerr - chtěl jsem ti vynadat, že poděkuješ, ale o členství nepožádáš, a pak se koukl na tvůj účet na W.. A chválím, že jsi četla pozorně :))
Teď ještě, abychom někoho sehnali... Dobrodrůžo za dva dny :(
 

Saux

Znalec fóra
Sehnat nového člena je možná těžší než dobýt bojem 10 provincií :) My nemáme tak vysoké nároky na hráče jako vy, přesto se nám nedaří nikoho sehnat... :-(
 

DeletedUser341

Guest
Jo no, občas je to boj :( Zatím se vždy povedlo, ale zrovna takhle pár dní před dobrodružstvím, to ten výpadek zamrzí...
 

aikomi

Mistr slova
Ahojky vsem , hledame aktivního hrace s bonusem křištál, elixir.

Požadujeme:
Aktivitu v turnajích (máme pravidelně 10. truhlu)
Packování alespoň 4x týdně
Zapojení do dobrodružství společenství (chceme ceny za TOP3 místa :) )

Nabízíme:
Zmíněné odměny z 10 truhel v turnaji
Poctivé packování od ostatních členů spolku
Aktivní chat
Fungující trh, včetně surovin elementálů, amunů

Děkuji dopředu za zájem, kontaktujte prosím přímo ve hře vedení cechu (aikomi, Ramik)
 

aikomi

Mistr slova
Uvolnilo se nám misto v nasem cechu SUROVINOVÝ SPOLEK na W. Hledame aktivního hráče, který je aktivní v turnajích a účastní se DS.
Nabízíme odmeny za 10 truhel v turnaji, pravidelnou motivaci, aktivni chat, fungujici trh surovin, vcetne elementalu a amunu....

Hledáme hráče, ktery ma bonus na kouzelny prach, nebo elixir a ocel.... Ale neni to vylozene podminkou...Vzdy si nejak se surovinami poradime..... .:D
Hledáme hráče, ne uplného zacatečníka, nebot nas nejnizsí hráč se nachazi u orku a nemuseli bychom pro ne najit adekvatni rady ve své době...

Kdo má zajem piste sem, nebo mne kontaktujte ve hře na jmeno aikomi(já) nebo Ramík(zástup velitele)
 

DeletedUser4343

Guest
Ahojky, mám zájem o přijetí, podrobnosti jsem napsala do zprávy. Zdravím

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru