• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Studna přání

Showstall

Pokročilý žák
@Pauleo : "hrabiště na briliant"

Mám ještě 4 kousky ve skladu a jednu asi tak v půlce, zbývá 55 dní. Nabral jsem je už před delší dobou, kdy se spekulovalo o konci. Ta co mám ve městě, mi dala dnes ráno poprvé 25:diamond:. Za 45 dní tedy nic moc, to jich člověk dostane víc z věže, takže ve finále mi vlastně nechybí. Před 14 dny jsem z věže dostal cca 150:diamond: (2.patra), což je nepoměr. A nakonec mi poslední kolo akademie dala taky 500:diamond: (asi už po čtvrté nebo páté, za cca rok a 1/4 co hraji). V poměru kultura (860 z víl) na 3x3 vs :diamond: je pro mě skoro nula od nuly.
 

Vicky1177

Mistr slova
@flego: nic není zadarmo (jen vzduch, který dýcháme). Hra je tzv. "freemium", tedy některé věci a součásti hry jsou jen za :diamond:.
 

DeletedUser4336

Guest
Já když jsem pár studen měl, tak mi brilianty "občas" padaly, v podstatě denně těch 25-50 vypadlo (někdy i více, když bylo více studen), což se o džinech říci nedá, takže jsem si nějaké to rozšíření a pár kouzelek za ně pořídil. A moc jich ani nebylo, tak 6-9 většinou, takže město, co si mezi kapitolama postaví třeba 30 studen na tom bude ještě výrazně lépe. Z akademie mi padly brilianty asi 2x za celou existenci, když to padlo podruhé, nechtěl jsem věřit. Věž občas nějaké dá, ale není to mnoho a trvá to dlouho, a ještě je třeba jí hrát celou.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Pokud si to pamatuji dobře, tak dia jsou sdílené pro jeden účet mezi servery, takže někteří hráči si zakládali farmící města v jiných světech (my máme jen dva světy) kde přes event si nasbírali studny a na těch farmařili a získávali tak nehorázné množství dia, což tak úplně nekorespondovalo se strategií majitele. Díky těmto hrabivcům se totálně zrušili studny. Což je škoda, jedna studna dá více VB než 15 jako v tomto eventu. Oproti nově nastaveným odměnám je studna opravdu až moc dobrá, protože jedna studna za svoji životnost dá všeho více (tedy kromě artefaktů).
 
můj tip je, že se studny vrátí. Byť třeba, jako 1-2 kusy někde mezi hlavními odměnami eventů. Pořád je to ale moc krátká doba a lidé ještě mají zásoby. Mě se taky ještě 5 krčí v inventáři
 

DeletedUser4336

Guest
Na to jsem celkem zapomněl, protože hraji jen jeden svět, takže mi ani nedochází, že není jen jedna kapacita na jedno město.
 

DeletedUser5748

Guest
Místo studny je Džin z Věže. Ale je pravda že studna byla hezčí.
 

voyager-1

Velmistr písma
Problém je, sehnat jich třeba 40. Na W. dělám pokaždý 2-3 patra a nepadl mi ještě ani jeden :)

Jinak jestli jsem dobře počítal, kdo má společný odměny z dvou pater na dvou světech tak zisk diamantů odpovídá zhruba šesti studním.
 

flego

Mistr slova
@voyager-1 No je to sice 150 dia za pět dnů a bez použití místa, ovšem má to své náklady,studny vyplivly krom dia i VB, měli kulturu, takové počty jsou velmi relativní.Ale co si pamatuju,tak když jsem měl studen více,tak jsem měl subjektivní pocit, že dávají více. Když stáli ve městě třeba tři,tak se mi zdálo, že jen zabírají místo...
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
je to 250, za měsíc 1000, za tři měsíce 3k To je papírově stejný jak 6 studní. A já nikde nepíšu že mně nemrzí že skončily.
 

DeletedUser4336

Guest
No to je právě ono, záleží komu co bez ohledu na papírové pravděpodobnosti padá. Mě třeba ze studen padalo zřetelně víc briliantů, než např. z džinů (z těch minimálně a nebo prostě na výsledek méně, a ještě musí džini napadat, což se taky každmu nepovede), a těch už jsem taky pár měl. Z akademie mi briliant padl jen 2x za celou dobu, a to vybírám truhlu s objektem celkem často, takže pokud to někdo má jinak, nedivím se, že nevidí hodnotu ve studnách. Věž něco dá, ale maximum je pevně dané, zatímco u studen se dalo získat dle schopností hráče.
 
Nahoru