• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Story line

Ezran SVK

Učedník
Ahojte. Chcel by som vytvoriť súvyslí celok príbehu elvenaru - to je ten text zobrazujúci sa pri príbehových úlohách. Ide o to urobiť výstrižok alebo printscreen toho vyskakovacieho okna najlepšie na pc pri zväčšení 100 %, s celím textom aj zadaním úlohy (aby bolo možné ich zoradiť a priradiť k sebe) ale hlavne aj odpoveď postavy, ktorú dostanete pri náhľade odmeny.

Tak sa chcem opýtať čo by sa chcel niekto pridať z vyžších kapitol, hlavne od 5 a vyšie (tie viem podla zoznamu úloh zoradiť aj keby sa pomiešali).
obrázky by ste mi mohli posielať napr na email aby sa tu stým nezahltilo fórum s názvom správy "elvenar storyline", a obrázky aj keby nemali meno tak ich popárujem ( aspoň že z akej kapitoly sú)

tu je na vzor prvých 5 - úplne prvých (10 suborov na príspevok)
a story -01- 01 - a.JPG
a story -01- 01 - b.JPG
a story -01- 02 - a.JPG
a story -01- 02 - b.JPG
a story -01- 03 - a.JPG
a story -01- 03 - b.JPG
a story -01- 04 - a.JPG
a story -01- 04 - b.JPG
a story -01- 05 - a.JPG
a story -01- 05 - b.JPG

Tak čo, skúsime to skompletizovať? Myslim že ešte nikto to nerobil. Hladal som aj na beta fore, us fore, ani len čistý text nikto nemá. Spoločne by sme to nejako zvládli. Idete do toho ?
 
Nahoru