• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

stani

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6446
  • Vytvořeno

DeletedUser6446

Guest
Zdravím všechny.
Stále se tu moc nevyznám, nevím, kam mám napsat svoji otázku.... Když jsem začala hrát Elvenar, jako začátečník jsem nenašla společenství, které by mě přijalo. Proto jsem si založila svoje :)) Jenže samotné se mi nehraje nejlépe. Ráda bych se k někomu přidala. Problém je - když zruším svoje společenství kde jsem vlastně jen já, dočetla jsem se, že přijdu o postavení ... jenže to jsem si s nemalým úsilím vybudovala. Co teď s tím ? Chci se zeptat vedoucích Elvenaru, jestli není možné tuto "sankci" proti jednotlivým hráčům zrušit ? Děkuji za odpověď. Hráč stani.
 

DeletedUser3281

Guest
Jaké postavení? O nic nepřijdeš, jen nebudeš už velitel ale budeš někde jako normální člen. Přišla by jsi leda o body které získalo společenství, ovšem pokud jsi sama, určitě jsi na žádné body v dobrodružství co bylo nedosáhla takže tam nebudou a i kdyby, je to fuk myslím.
 

DeletedUser6446

Guest
Kdo mě přijme do společenství ? V žebříčku jsem na místě 6360 s 23.760 body. Dosud jsem hrála sama, ráda bych se přidala do prima party. Moje bonusová výroba .... ocel - svitky - kouzelný prach. Jako samostatný hráč mám smůlu, kolem mě jsou hráči se stejnými bonusy, takže se moc špatně obchoduje. Těším se na poznání. Hráč stani
 

Saux

Znalec fóra
Škoda, že ses tu neobjevila před pár týdny... teď zrovna máme plný stav...
Ale vydrž do zítřka do večera - třeba se jedno místo najde...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6446

Guest
Jestli chceš, my tě přijmeme. Společenství u 25 uličníků. ;)
Nataly, děkuji. Koukla jsem k vám, jste úplní supermani, budu u vás poslední, když se přidám. Vážně byste přijali takový "ocásek" ? Jsem soutěživý typ, nerada prohrávám. Ty moje bonusy vám budou vyhovovat ? Zkusím, když tak mě vyhodíte :))) ju ?
 
Nahoru