• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení stan1010

stan1010

Pozorovatel
Ahoj hráči
hraji teprve pár dní, přesněji 5 a hra mě velice baví, jsem na začátku III. a stále se rozkoukávám, založil jsem Společenství(asi je to troufalost), ale zatím se nikdo nepřidal....
 

12alfa

Pokročilý žák
Ahoj, moje zkušenost je taková, že pokud aktivně nehledáš, tak se nikdo nepřidá. Snazší je zapojit se do spolku už existujícího. Ale aktivního. Jukni třeba na pořadí ve věži nebo v dobrodružství.
 

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Ahoj stan1010,
i my z Elvenar týmu tě vítáme na našem fóru. :) Doufáme, že ti zápal pro hru vydrží a že pro tebe čas, který strávíš tady, bude příjemný a užitečný. Budeme rádi, když se zapojíš do diskuzí o hře, nebo napíšeš do Nápadů a návrhů, pokud tě napadne nějaké vylepšení, které by hru zpříjemnilo.
Kdybys potřeboval s čímkoliv pomoct a poradit, neváhej se na nás obrátit nebo napsat do Otázek a odpovědí.
O všem, co se děje ve hře, si můžeš přečíst v měsíčníku Ozvěny lesa, v rámci nichž probíhá tipovací soutěž o herní diamanty. Ty můžeš získat i v dalších soutěžích.
Přejeme ti i nadále zajímavou a zábavnou hru!
Za Elvenar tým zdraví Sjöfn
 
Nahoru