• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město Srdíčkový strom

DeletedUser469

Guest
Dobrý den, ráda bych přivítala novou eventovou kulturní budovu, Strom, na kterém by byla místo listí srdíčka.:)
 

luterina

Veterán
ty jo tak ten by byl super, ještě jednou jsem pro :rolleyes::)

akorát nemyslím že by nám dali úlomek runy každých sedm dní, ale spíš tak jednou za měsíc :)

ještě by ten úlomek runy nebyl nezasaditelný, prostě bych ho - když by pro něj bylo v runovém kruhu místo - zasadila stoprocentně, takový "bonusový úlomek runy" :)
 
Naposledy upraveno:

duchacek2

Pokročilý žák
já bch spíč byl pro kdyby mněl nějakou kulturu a vyráběl manu a pro menčí zásoby ale je to na lucince tu to napadlo
 

luterina

Veterán
jenže mana ti je k něčemu až když jí potřebuješ na daleko vyšších kapitolách, kdežto úlomek runy je ti dobrý už od počátečních kapitol a taky se ti do inventáře střádá...., mohl by být třeba nějak barevně odlišený, jinak barevný, jako třeba barvou co mají ta srdíčka :) a nad stromem by levitovala ikonka srdíčkového úlomku runy a když bys jí sebral tak by ti dal jeden bonusový úlomek runy jednoho z divů..., ty ale žádné divy nemáš, jestli se nepletu, ducháčku, že? :)
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
takže spíše ve stylu dočasných budov jako jsou budovy co dávají prastaré vědomosti nebo co dávají bonus na portál..., já bych raději zase stálou budovu - klasický velký strom, jako např. cukrový otec nebo sněžný okouzlující s velkou kulturou + bonus. úlomek runy co se zasadí do kruhu stoprocentně, tedy hned na první pokus :)
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
tak kultura by se dala vylepšovat s ohledem na dosaženou kapitolu, jak jsem tedy pochopila že chystají v královské rekonstrukci
 

DeletedUser4336

Guest
luterina >> Mana je ti k něčemu až ve vyšších kapitolách, ale jak jsem si všiml, tak na nižších takové budovy dávají většinou suroviny třetí řady, mě to vždy strkalo drahokamy, což se nemusí vždy hodit.

Ono hlavně najít něco co se hodí všem taky není lehký úkol. Někdo nestaví divy, jiný nebojuje, další je na začátku hry a surky co mu to zrovna hází třeba nepotřebuje, apod. Hlavně v každé fázi hry je zrovna potřeba něco jiného.

papap >> Tak si na tom stromě představ jitrnice jaké svět ještě neviděl. Pak ti stačí obyčejný cukrouš pralesák nebo jak se ti stromové jmenovali.
 

luterina

Veterán
@Pauleo, nevím jestli by se taková nová budova měla hodit všem, ono ani klasická pop/kultura nemusí jít pod fousy každému, spíše bych v Srdíčkovém stromu viděla budovu, která tu ještě nemá zastoupení co do odměn úlomků run, natož speciálních " napoprvé vždy zasaditelných" úlomků run. A to, že nemá každý divy, když jsou k dispozici již od počátečních kapitol, spíše považuji - u těch co je nemají - za čirou nevědomost, když jsou jedním z nosných pilířů prosperity města. Tedy alespoň já neznám jediného zkušeného hráče který by divy neměl a nechtěl by urychlit jejich vylepšování.:)
 

Zharthuru

Mistr slova
Strom bych taky bral nejlépe jako kulturní budovu , dále bych rád aby byl v podzimní barvě tzn. oranžová , červená , hnědá a vlídně šedá .
 
Nahoru