• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sraz hráčů Elvenar

luterina

Veterán
Máme jen "skupinové" foto a to nelze vložit, zážitky jsou přeci jenom - než foto - lepší, tak pokud bude, těším se na oficiální sraz Elvenaru. :)
 

luterina

Veterán

Přílohy

  • Elvenar hlášení.JPG
    Elvenar hlášení.JPG
    63,2 KB · Zobrazení: 89

DeletedUser76

Guest
Jéééééé, :D skvělý , pěkná fotka , zkrátka jste jedničky :rolleyes:

Luterino , ženská jedna ty mi dáváš :D , doma mi to vrtá hlavou, já jsem Tě totiž už viděla někde v Praze. A mám dojem, že jsme spolu i krátce hovořily, akorát si Tě nemohu zařadit.Prostě jsem Tě potkala, je možné když jsem bydlela dva roky v Nerudovce,to jsem každý den brouzdala pěšky až na Smíchov Anděl, Kampa,přes mosty na Rašínovo nábřeží,taky do hospody pod Slavínem , Petřín , atd ... Shakespearem (Bernský Salašák a se Sirénou ), tenkrát byla štěně. Jsi mi povědomá , syn chodil k Jezulátku do školy .
A nebo jsi někomu děsně podobná koho jsem taky potkala :D...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Zharthuru

Mistr slova
To je šťastné setkání , ale věřím že o případné problémy spojené s mojí osobou budou do příště už vyřešené , určitě by jste nechtěli aby se do vás navážela banda holých tupých hlav které bohužel mají doupě kousek od místa srazu .:(:oops:
 

luterina

Veterán
Woody, nepřidáme rovnou celou Prahu? :D No myslím na tebe umělecky nadaná ženo! :D Pořád si říkám, kdy my dvě se sejdeme osobně, ale rozkvetlé jaro už se blíží, tak se na společnou procházku moc těším. :)

Zharthuru, šlo o neoficiální sraz hráčů Elvenar, na oficiální jistě bude zřízena nová diskuze, tam bude prostor k tomu - ohledně místa setkání - na něj vznést své požadavky, jinak ti přeji přívětivé prostředí. :)
 
Nahoru