• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město Spolupráce dělníků [předáno]

DeletedUser1381

Guest
Možná by nebylo špatný ani to aby šlo dát dvě výstavby stejné budovy za sebou, nevím jak vás ale mě dost nebaví čekat až dojede jedno vylepšení manufaktury a dávat další, takhle by stačilo to dát dvakrát a bylo by...
 

Zharthuru

Mistr slova
Tento návrh už tu kdysi kdesi byl mít pořadník na budovy , ale moc se neujal . V této hře jde hlavně o to poradit si s omezeným prostorem a mít co nejlepší umístění v žebříčku :confused:
 

Zharthuru

Mistr slova
Ještě bych se chtěl zeptat , klidně i moderátorů fóra , kolik máte běžně dělníků . Nejčastěji to bude asi dva dělníci , ale na wiki jsem si přečetl že jich můžete mít až pět . Už jsem kdesi psal že bych omezil množství dělníků na jedné stavbě na tři s tím že jeden dělník by snížil dobu o 40% . Kouzlo z Akademie bych ponechal do diskuse ve vlákně Kouzla , prosím moderátory aby zde udělali odkaz , nějak jsem nepochopil jak se dělá (nebo mám špatný notebook)

//Odkaz. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru