• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

společenství TEAM

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1148
  • Vytvořeno

DeletedUser1148

Guest
HLEDÁME 3 NOVÉ ČLENY DO NAŠEHO SPOLEČENSTVÍ TEAM :):):)

Náš TEAM je nyní v počtu 22 členů.
Hledáme aktivní hráče , kteří jsou hráči týmoví a budou respektovat naše jednoduchá pravidla. Přijmeme ovšem hráče ,kteří mají 100 000 bodů a více.

Důležité je hlavně :
  • Pravidelně poskytovat výpomoc členům spolku každý den.
  • Povinně se účastnit každého turnaje a jet ho naplno.
  • A samozřejmě dodržovat pravidla našeho společenství.

Jinak samozřejmě respektovat velitele a zástupce velitele ,ale hlavně se v našem TEAMu cítit dobře , komunikovat , snažit se dosáhnout společného cíle dostat se co nejvýše. Nejlépe až na vrchol ;) Umístění našeho společenství v žebříčku je 14 té místo.
Výsledek posledního turnaje je 10 truhel ;).
Takže kdo máte zájem ,písněte prosím veliteli Mirael Archer zprávičku a určitě se domluvíte.
Přístup nás všech je vstřícný ,kamarádský , přátelský a prostě jsme TEAM.
Rádi mezi sebou přivítáme další členy naší skvělé komunity.Uvidíte ,že nebudete litovat.
Těšíme se na vás .

P.S : Na Divy u nás funguje tzv. Kolečko ,takže růst vašich Divů bude velice rychlý.:)
Jinak atmosféra je u nás pohodová a uvolněná. Velitel je fakt super ,je schopný vám pomoci i s přestavbou městečka v klídečku a pohodice. Já hru hraji právě pro pohodu a klid ,které mi přináší. Takže bych po tom ,co jsem přišla o svůj spolek ,jen tak někam nešla. Věřte ,že toto společenství je fakt super, a na prvním místě je užívat si hru.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
Mně i velitele vlastně znáte odtud z fóra a bereme i jednoho hráče se dvěma účty ,akorát na obou musí růst a za oba i bojovat turnaj apd. Prostě za oba hrát aktivně.;)
 

DeletedUser1148

Guest
AKTUALNĚ : odešel nám hráč ,takže nehledáme 3 nové aktivní hráče ,ale 4 nové aktivní hráče.

Nebojte se napsat ,pokud máte zájem a splňujete podmínky ,viz. výše. Pokud nechcete psát přímo veliteli ,tak písněte mě. Vše ti vysvětlím a a na všechny otázky ráda odpovím. Co mně připravili o můj spolek , tak jsem hledala spolek ,který by měl pravidla a přístup ke hře stejný jako já. Prostě nejít přes mrtvoly , nehrát za peníze a abych se ve spolku necítila jak ve vojenské jednotce. Prostě aby jsem si hru užívala a bavila mně a taky abych pro spolek byla posila a společně aby jsme pracovali fakt jako super sehraný tým. A tento spolek je fakt dobrý a splňuje vše. Jinak bych se tady vůbec nesnažila.

Jestli hledáte společenství ,kde vás hraní bude bavit a vaše snažení bude oceněno a taky odměněno a hlavně nebudeš se snažit sám nebo jen pár jedinců ,ale snažíme se všichni a díky tomu se nám daří ,tak se neboj napsat.

Těšíme se na nové hráče ,na nové posily a čím víc nás bude tak vše bude snadnější a bude se nám dařit ještě lépe ,než nyní. Takže kdo hledáte ,nebo chcete změnit spolek ,tak šup šup k nám. :):D;)
 
Nahoru