• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Společenství pro dvě

Modyara

Pokročilý žák
Ahoj,

Ráda bych se přidala do nějakého společenství, které se nehoní za žebříčky, ale kde si členové navzájem pomáhají, kde se v rámci možností jedou i turnaje a KDE to pouze netáhne pár hráčů a ostatní se jen vezou.
Jak už název mého příspěvku napovídá, nejedná se jenom o mě, ale i o mou kamarádku. Do společenství chceme obě dvě společně.

Co se týče mě aktivně vylepšuji své město, přihlašuji se několikrát denně a pomáhám všem v okolí, hru hraji cca měsíc a mám momentálně 3975 bodů.

Co se týče mé kamarádky (Almata) tak ta hraje klidnějším tempem. Má dost starostí ve svém životě a hru má pro odpočinek, nicméně minimálně jednou denně se přihlašuje a má teď skóre 852.

Sice teď ve společenství jsme, ale to jsem zakládala já a spíš jenom abych očíhla, co se všechno se v rámci společenství děje. Takže pokud se nám někdo ozve s nabídkou (pro nás přijatelnou), společenství rozpouštím.

Děkuji všem, kdo jsou ochotní přijmout 2 malé dušičky. :)

Modyara
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
Ahoj,

koukněte se na pravidla u společenství ve kterém jsem já (budeme se přejmenovávat), právě emigrujeme a chybí nám lidé, na žebříček nehrajeme ale vyžadujeme určitou aktivitu (chceme získat občas 10 truhlu) ve starém společenství nás to táhlo cca 10 a už jsme se naštvali a založili nové, právě se tedy postupně připojujeme. Musíte splnit jen průměrně 500 bodů v turnaji a zhruba každý třetí turnaj 1600-2000 bodů (takže se stačí účastnit jen toho třetího turnaje a splnit svůj dlouhodobý průměr a měli bychom časem získávat 10 truhlu až budeme plní), výpomoc vítáme aspoň týdně ať víme že žijete.
 
Nahoru