• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

"Společenství" přijme hráče

DeletedUser7055

Guest
Ahoj,
5 statečných z již málo funkčního společenství se nás sebralo a založilo si nové společenství s prostým názvem "Společenství".
Hledáme aktivnější hráče, kteří doplní naše řady. Nemáme stanovená formální pravidla, ale očekáváme, že se noví hráči budou podílet na turnajích a dalších akcích, sem tam přihodí KB na nějaký div a také co nejčastěji (ideálně denně) nám posílí nějakou tu kulturní budovu.
Budeme rádi, když se k nám přidají aktivnější hráči, kteří nám pomohou dosáhnout na více truhliček.
Těšíme se na nové zájemce!
Badaxe
 

DeletedUser7110

Guest
Ahoj!!!
Hrám to na druhom svete už dosť dlho,potom som sa rozhodol založiť si mesto aj v Arendyll ,no a stále sa mi nepodarilo nájsť si tu spoločenstvo,alebo členov ku mne,i keď som dosť aktívny.
Vo Winyandor som v spol. na 13. mieste so 100 773 bodmi ,no v turnajoch som stále prvý zo spoločenstva najaktívnejší a to tam máme hráčov s 316 415 bodmi.
Podporu dávam všetkým objav. hráčom , Stonhange som tam dotiahol až na desiatu úr. ,v Arendylle síce iba na piatu , ale fénixa na ôsmu.
Královnu morí som zmákol v oboch svetoch už 4 dni vopred .
Tu som sám a vždy spravím min. jednu truhlu vo Winyandor robím vždy okolo 2000bodov.
(chodím na 10dňové turnusy do práce, takže po večeroch mám dosť času) .Ak máte záujem ozvite sa mi najlepšie priamo v hre, sem nechodievam nejako moc často.
Bonusové surky mám drevo,hedvábí a drahokamy.

S pozdravom Roman742, mesto Kremnica
 

DeletedUser7055

Guest
Ahoj, moc rádi tě vezmeme. Společenství je otevřené, takže stačí k nám vstoupit, jakmile vystoupís ze stávajícího společenství. Těšíme se na spolupráci.
 
Nahoru