• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Společenství Arnor hledá nové členy

Scratka

Znalec fóra
Založila jsem společenství, abych mohla obchodovat se sestrou. Hrajeme jen tak pro zábavu a podmínky mimo toho být aktivní, pomáhat sousedům a férově obchodovat nemáme žádné. Snažíme se hrát každý den....Poslala jsem několik pozvánek a zatím se přidal jeden člen. Jestli se k nám chcete přidat, dejte mi vědět.... :) Uvítaly bychom hlavně pomoc s kulturou, mám hodně neaktivních sousedů :-(
 

dRaczek

Pokročilý žák
Nebylo by lepší vstoupit už do nějakého společenství? :rolleyes: Máme poslední dvě volná místa. Pokud budete mít zájem napište regular96 přímo ve hře a určitě nabereme. ;)
 

Scratka

Znalec fóra

Díky za nabídku, už jsme čtyři :) Měli jsme už nabídku do velkého společenství, ale hrajeme pro zábavu a odreagování a nechtělo se nám kvůli tomu bourat manufaktury u kterých nemáme zvýšenou výrobu, což požadovali :-(
 

dRaczek

Pokročilý žák
V pohodě a u nás si může každý stavět co chce. Uvidí se třeba do budoucna, možná odpadne někdo kdo už delší čas nehrál. :)

Edit: Tak všechno zapomeňte. Nevšiml jsem si, že hrajete na druhém světě. Takto to dopadá když jsou různé servery s jedním fórem. o_O
 
Naposledy upraveno:
Nahoru