• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Sousedska vypomoc prestala davat suroviny

hawkeyyP

Pokročilý žák
Ted v podvecer mi sousedska vypomoc prestala davat suroviny a pri "zlatych rukach" jsem nedostal ani zasoby. Zkusil jsem refresh, znovu nacist hru, ale ani pak se to nezlepsilo. Mate to take tak?
 

DeletedUser2739

Guest
s těma zásobama to nevím, ale jinak to není chyba, je to aktualizace. Suroviny dostaneš jen z truhly, bude jich 10x víc než za běžnou výpomoc...
 

hawkeyyP

Pokročilý žák
Pockej, z jake truhly? Mluvime oba o sousedske vypomoci (na mape a ve spolecenstvi), ze?
Sry, ted jsem kouknul na tu aktualizaci... ale kde se ma jako ta truhla byt? Tady jsou vzdy informace na draka.... :-\

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

OrickJ

Znalec fóra
Suroviny budou už jen při postavení divu Maják/Zvonice 3x denně při sebrání truhly u souseda,nebo ve společenství.
 

hawkeyyP

Pokročilý žák
Takze hromadne za cely predchozi den. Tak to nic moc :-\ Doted jsem u sousedu obcas dohanel nedostatek, takhle budu muset cekat az 24 hodin. - Mozna by tu byly jine dulezitejsi veci k opravam a upravam.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2870

Guest
Tak to je super změna. Další z divů, který není třeba stavět a lze jej rovnou zbourat. Jestli to takto půjde dál, tak se divy stanou v Elvenaru zbytečností :(
 

DeletedUser2739

Guest
no, jak už bylo napsáno jinde, nejspíš je to kvůli tomu, že na mobilní aplikaci jde strašně rychle motivovat u sousedů (na tři ťuknutí a bez čekání na načtení města), tak prostě nejspíš nechtěli, aby se bohatlo tak snadno ;)
 

DeletedUser76

Guest
No já tedy nevím a nechce se mi tomu věřit už jen proto, že jsem od společnosti inno hrála 4.roky FoE. Postupně se do hry přidávaly také vzácné budovy něco na způsob divů zde. Také se vytvořila mobilní aplikace a nesetkala jsem se tam po celou dobu s tím, že by inno dělalo takovéto zásahy do hry. Ohledně motivace , která v žádné hře není oblíbená do rozběhlé hry byl zabudovaný automat na motivování, tím vyřešili problém a hráči začali motivovat ,sousedi i ve spolku. Měl si na výběr ručně nebo na automat. Na automat ti přistála motivace libovolně na jakékoliv motivující budově , ručně si to ovlivnil . Spolek měl 80 členů , plus 80 sousedů , plus sis mohl zaplnit přátelé. Takže denně pokud si byl šikovný si hodil až 240 motivací, za které si měl zisk finanční. A hlavně za motivaci si získával plánky do vzácných budov dle toho z jaké doby si budovu motivoval. Hodně se při eventech využívala na splnění úkolů.Nikdy jsem tam neslyšela, že by společnosti inno vadila ulehčená motivace, to by to nezavedli přeci. Upřímně zde vývoji téhle hry vůbec nerozumím, je nedomyšlená a to se odráží celkově ve hře. Před 2.roky a půl jsem založila spolek s hráči co jsme společně hráli FoE . Z těch 25 hráčů je zde již pouze 5. Z toho dva to ukončili skrze rodinné důvody. Zbytek utekl a raději začali hrát znovu FoE na jiném světě. Nás pět tu straší a to pouze z vytrvalosti , že nechceme prohrát. A všichni se shodneme, že jediné co je zde pěkné je grafika. To ostatní stojí za bačkoru. Tahle hra prostě není vychytaná a je špatně hratelná.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2308

Guest
Je tu toho viac,čo je na tejto hre dobré,než len grafika.Ale ked nám začnú práve to dobré postupne odoberať,tak kaput Elvenar ...
 

Papetka

Učedník
Myslím že tato další "aktualizace", je více na škodu než k užitku hráčů. Když jsem měla čas a motivovala všechny sousedy kolem sebe (od kterých jsem sousedskou výpomoc nedostávala ) a že jich není málo - tak jsem k mincím měla alespoň nějaké ty suroviny, což už udělalo slušný počet,( když stovky VB sypete do jednoho divu a máte ho už na slušné úrovni ). To byla alespoň nějaká motivace, ale nyní??? Za sousedskou výpomoc sousedům dostanu už jen mince a....nic. :-(
 

DeletedUser1244

Guest
Poslední změny ve hře jsou akorát k tomu, aby to hráče demotivovalo, než motivovalo. Ztráta v sousedské výpomoci je obrovská. A pokud hráč chce získat suroviny, tak teď to půjde velmi ztuha. Proč? Uvažuji, že úplně skončím. Hra padá, zamrzá... Měli by se tvůrci zamyslet nad svými činy. A kdyby stávka měla pomoci, klidně hru na měsíc bojkotuji.
 

DeletedUser3281

Guest
Nelze mi přidat novou chybu, nebo nevím jak. Ovšem mě se zobrazuje v kartě "upozornění", že mám k dispozici výpomoc i když jsem jí již provedl, je to docela problém, protože takhle nevím komu ještě musím dát a komu ne, děje se mi to již 2 dny, prohlížečem to opravdu není a ve společenství takhle chyba není, pouze v kartě upozornění to je.

A takhle chyba se vyskytuje jen pokud nebyl bonus (zlatá), pokud je bonus tak se ikona změní z pomoci na "město" pokud ale bonus není a já poskytnu výpomoc, tak tam ikona stále je. Verze hry 1.40.3
 
Nahoru