• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

sousedská výpomoc

clydd

Pozorovatel
Ahoj, mě by vyhovylo, kdybych u sousedské výpomoci mohl označit celou stránku a dát ji najednou všem . Mám denně cca 16-20 stránek a dost mě zdržuje klikat po jednom .. Kdyby byla mořnost označit alespoň těch 6 na stránce + volba kultura, stavitel, mince celkem by to pomohlo nebo podobné řešení kde není nutno vše otevírat vylepšit .. hra se při tom často brzdí a nebo mi napíše, že budova již výpomoc obdržela. Nevím zda je to zajímavé pro více hráčů, ale kdo se nezeptá ten se nedoví :)
 

Lovec Krys

Legenda
A teď si představ, že sousedská se dávala ručně:
Mapa>město hráče>kliknutí na výpomoc > mapa > město dalšího hráče > kliknutí na výpomoc > ....
Já osobně se tím neobtěžuji, opackuji jen společenství a tím to pro mne končí.
 

Boobika

Pokročilý žák
Jak pise loevc... kdysi me stavlo oklikat tech par lidi v spolecenstvi :D ted kdyz mam tech 20+stranek tak uz stve i to :D a bud to zutomatizuje elvernar, nebo si to zautomatizuju sam (a nastesti zrovna tady to jde)
 

indian068

Znalec fóra
Za mě dobrej nápad motivuji každý den společenství i všechny sousedy,a těch je hodně jen průzkum mě trvá přes 5 dní
 

Danber7777

Pokročilý žák
Pamatuji doby o kterých píše už Lovec Krys takže to jak je to ted je už pro mne obrovské zlepšení
 

GrizzlyTom

Kolemjdoucí
Na PC by taky bylo dobré, aby byly zvlášť ikony pro návštěvu a pro pomoc. Momentálně se pomoc po udělení změní na návštěvu, a není zrovna těžké kliknout omylem na řádek výše. Takže pak musím zpět z města na mapu, zase do sekce provincie, pak do sousedů, a hledat, kde jsem skončil. Mobilní appka to má lepší, že má každé svoji ikonu, ale pokud jsem zrovna na PC, tak se mi kvůli tomu nechce brát do ruky telefon.
 

Elvinka12

Učedník
sousedska uz prosla par vylepsenima ktere nam uz to cele znacne ulehcili i tak sousedu bude neustale pribyvat a tak nejake zjednoduseni by bylo super
osobne klikam +-3x do tydnu sousedy ze zvonku spolek se snazim kazdy den celou mapu to je tak spis jednou za mesic

moje predstava upravy je docela jina, kazdy hrac by mel v nastaveni moznost preferovane pomoci s tim ze by ji podle posloupnosti i dostaval a hrac ktery pomoc dava by jen klikl na pomoc
klikani by bylo polovic a i tak myslim ze by to slusne pomohlo a jeste by bylo spousta spokojenych sousedu kteri dostanou presne to co chteji
 

GrizzlyTom

Kolemjdoucí
Ano, nějaký způsob označit oblíbenou vyýpomoc (jako je to u divů) a pak mít možnost tuto dát automaticky (pokud je dostupná) by bylo super.
 

indian068

Znalec fóra
Já motivuji společenství a všechny sousedy na mapě každý den, jelikož jich mám požehnaně bych bral auto motivací aby se to urychlilo
 

Elvinka12

Učedník
@Waso jsem rada ze neztracis humor kdyz vetsi cast sousedu tu pomoc neoplaci bud ze nehraji a nebo proste te "nevidi" a k tomu ja mam jeste bonus v podobe minci asi tak kolem 40 sousedu - okraj mapy
 

Waso

Učedník
Je to Elvinko žert jen částečně. I se Společenstvím mám 360 sousedů, Cca třetina klikání oplácí... A kdo neoplácí, aspoň zlato dává, i když za jedince žádná sláva!
 
Nahoru