• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

sousedská výpomoc

Elvinka12

Učedník
@Lovec Krys vsak jsem nerekla ze delam mapu dene ale s nejakym zjednodusenim by na ni treba doslo casteji, kazdopadne par let uz hraju a mapu dene jsem delala mozna par mesicu jestli vubec
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Klikám už čtvrtý rok denně, teď tak 20-22 stránek. Že by mně to nějak těšilo nebo naopak extra štvalo, to tedy ne. Beru to jako součást denních úkolů.
Zjednodušení bych přivítal, ale když nebude, taky se z toho nepoprdím.
 

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II To ve vyšších provinciích znamená, že nemusíš být schopen vykoupit...
Vím o střetech, které stojí asi 1/3 kapacity mincí/kladiv. Teď si to vynásob 6 a jsi na dvojnásobku kapacity mincí/kladiv.
 
to máš pravdu. Stejně tak nejsou v každém kole stejní nepřátelé, jako třeba ve věži. Ale s tím by se určitě dalo popracovat.
Je opravdu protivné (i po proběhlých úpravách) cvakat turnaj dvě až tři hodiny - nic zábavného na tom není
 
a to já zase jo. Když jsi u nějaké 40+ provinci, stojí proti tobě skvadra, která ti sejme minimálně oddíl, tak už zvažuju. hlavně, když chco mince nebo kladívka nebo obojí :)
 
Nahoru