• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sousedská výpomoc v mobilní aplikaci

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj všem.

Měl bych 2 (možná triviální) dotazy týkající se poskytování sousedské výpomoci v mobilní aplikaci.

1. Z jakého důvodu je na základní liště výpomoci u jednotlivých hráčů nabízena možnost poskytnout výpomoc pouze u dvou budov (mince či kultura) a u jiných hráčů je tato možnost rozšířena o stavitele?

2. Z jakého důvodu při poskytnutí výpomoci obdržím pouze mince a v některých případech mince i se zásobami? Jde o vzájemnou výpomoc, kdy mi byla poskytnuta od hráče, kterému jsem vypomohl já?

Děkuji za váš čas a reakce.

Ryny
 

Lovec Krys

Legenda
1 - Závisí na tom, jestli jsou všichni stavitelé motivováni, pokud ano, stavitel se nezobrazí. Motivace stavitele zmizí poté, co hráč něco vylepší (lv2+)
2 - Pokud jsi dostal od daného hráče motivaci v nějakém čase (tuším snad 24h) před svou motivací, dostaneš mince+kladiva (oplácíš motivaci, zlatá packa), jinak dostaneš pouze mince.
 

Ryny

Pokročilý žák
Díky. To prakticky znamená, že ze cca 160 lidí, kteří jsou v mém dosahu, je minimálně 130 lidí na "mrtvém účtu" nebo zcela vypouští sousedskou výpomoc.
Hezký
 

Lovec Krys

Legenda
@Ryny Ne nutně, tohle kritérium by u spousty mých sousedů zařadilo na mrtvý účet i mne:)
U těch, kteří jsou ode mne příliš daleko, než abych jim mohl dát packu přes oznámení, nehrozí, že bych je motivoval ručně (hraju jen na pc).
Já jsem rád, že namotivuji společenství a občas pár lidí navíc přes oznámení (a i na to společenství minimálně 1 týdně zapomenu).
 

MyrousekB

Kolemjdoucí
co je sousedská na mapě? jako, že nějaký seznam? podobně jako je u společenství?

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Hexik

Znalec fóra
no sousedkou pomoc muzes davat nejen lidem ve spolku ale vsem sousedum ktere odhalis na mape akorad ze na pc na ty mape musis vstoupit do mesta takze vetsina co hraje na pc pouziva zvonek jen na oplatku
na apcekdyz jdes na mapu kliknes na souseda a jen ti nabidne klasicky 1-3 moznosti na souseda a je to zadny cekani na nacteni mesta
 

MyrousekB

Kolemjdoucí
no sousedkou pomoc muzes davat nejen lidem ve spolku ale vsem sousedum ktere odhalis na mape akorad ze na pc na ty mape musis vstoupit do mesta takze vetsina co hraje na pc pouziva zvonek jen na oplatku
na apcekdyz jdes na mapu kliknes na souseda a jen ti nabidne klasicky 1-3 moznosti na souseda a je to zadny cekani na nacteni mesta
ano ano, to mě taky štve, takže poklikám všechno na pc a pak jdu na mobil a tam udělám maximum sousedské výpomoci, protože jí jako začínající hráč využívám hojně.... bylo by super, kdyby to bylo jako na mobilu, příp. kdyby byl nějaký seznam objevených sousedů, podobně jako je to s provinciemi, ale jestli tě chápu dobře, to tady už několikrát padlo ;)
 

Mescal

Znalec fóra
Nevím, ale pokud je mi známo, boje jdou na telefonu jen v automatu, tam není třeba jakékoliv zvýraznění, na telefonu pouze vyberu a rozmístím jednotky a kliknu na tlačítko "boj" a je hotovo.
Osobně mám radši ruční boj, kdy jsem schopen korigovat nízkou inteligenci automatu a také jsem schopen, na základě rozmístění překážek na bojišti, včas vzdát boj a vybrat jiné jednotky a lépe je rozmístit na bojišti.
 

Hexik

Znalec fóra
tak jednotky jsou barevne oznacene na pc to zase radej jedu ja jako na pc je taky par vyhod jeste ale na telefonu na tom delaji vic co si budem no na apce se holt hraje vice
automat v boji vs rucni tak u me automat rucni by dopadl hure a cas je dalsi vec nez se jen nacte herni plocha mas na automat vyresene
 

OldMaGorr

Mistr slova
Boje už hraju skoro výhradně na mobilu. Mám teď málo času a tak hraju jen automatem a ty barvy jsou moc fajn pro rychlou orientaci. Jenže mě stačí hrát jen tak 20-25 provincií na 5 kol, ze šestého vyberu jen knížky. Skóre/žebříček mě nezajímá.
BTW: Víte, že pro PC už existuje Elvenar i jako aplikace na Windows Store?i
 

Hexik

Znalec fóra
tak jsi me tu navnadil na apku v pc a je to to same jako v prohlizeci nevim kde vidis rozdil, ja jsem si od toho trosku slibovala ze tam najdu vyhody ktere jsou na mobilu ale na pc kdo vi jestli nekdy budou
 

Hexik

Znalec fóra
nevim moc velky rozdil v tom nevidim asi jedno kliknuti ale tak aspon o te moznosti vim ze vubec je myslela jsem si ze to na pc nejde
 

OldMaGorr

Mistr slova
Mně přijde, že je svižnější než přes prohlížeč, ale to může být subjektivní pocit. A je víc místa - jen malý rádek nahoře, ale to jde v prohlížečové verzi s přepnutím na "celou obrazovku" ještě dál - tam dokonce není nic než hra
 
Nahoru