• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město Sousedská Výpomoc + Magický Dar + Materiál (MOTIVACE)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

DeletedUser3079

Guest
.:Sousedská Výpomoc + Magický Dar + Materiál:.
.:♦ (MOTIVACE) ♦:.

Bylo by skvělé kdyby fungoval Magický Dar, pro sousedy když nám dávají do města Sousedskou Výpomoc, aby z této výpomoci dostali Materiál. Pokud kliknou na kulturní budovu, na které je Magický Dar zapnutý. ...Každý hráč toto kouzlo nemá použité stále, a stejně jde na kulturní budovu kliknout jen jedenkrát, tak by to bylo skvělé kdyby to tak fungovalo, a o to víc nás tak motivovalo kliknout potenciálnímu hráčovi na jeho kulturní budovu.

+ je že dostane +5% kultury, a jeho kouzlo má význam
+ je malý bonus Materiálu pro nás
+ Takto funguje mnohem lépe spolupráce s hrou i hráčem, a motivuje nás to oboustranně si vypomoci. Kde se zatím stává i to že ne každý hráč tomu druhému na Magický Dar klikne, když ho má použití.
...


Mě se denně stává že ze skoro 250 hráčů které mám objevené, dostanu tak maximálně 1x nebo 2x materiál z nich. To je teď v mé době 2300 materiálu. ...Dneska jsem vyklikal všech zhruba 250 Hráčů kolem sebe, opravdu všechny do jednoho, a nedostal jsem ani 1x Materiál. Chybělo mi nějak 300 jen, kde mám už vše použité, a přesto že jsem věnoval 30 minut úmornému klikání na hráče kolem sebe, od prvního po posledního, tak mi to materiál nedalo ani 1x. Což je fakticky "deprimující" pro toho kdo má vše použité a snaží se získat jen jednu trochu malinkou, formou jednoho kliknutí aby mohl jít dál. ...Doklikal jsem všechny a nedostal ani 1x materiál. A to sem získal tak skoro 6M Zlata.

Výsledek: 250 kliknutí = 6M zlata + 0 materiálu.
Je to dost nespravedlivé že se mi to stává denně a nejsem určitě sám. ...Vlastně je to takto každý den až se mi to zdá k smíchu :D Klikám na přátele v takovém hojném počtu možná už víc jak 4měsíce, a je to ta stejná písnička dokola.
Proto prosím o zavedení ZÍSKÁVÁNÍ MATERIÁLU, Z TOHO ŽE KLIKNU SOUSEDOVY NA KULTURNÍ BUDOVU, KDE MÁ POUŽITÝ MAGICKÝ DAR. Jinak mi to připadá skoro jako nesmysl, aby to dalo materiálu tak málo. Když na to máme aji divy, aji hlavní budovu a skladiště, aby jsme získávali aspoň něco od sousedů. Takto je 200x0 pořád nula.

Děkuji a prosím o podpoření i ze strany hráčů, protože se to může stát každému někdy, že někomu chybí třeba jen i 100vka, a nedá to už i když tráví půl hodiny nebo hodinu u počítače tím, že dává sousedskou výpomoc, aby tento kousíček dostal. ...V případě Many kdo hraje přes večer jako já, je to něco katastrofálního, kde se mi kvůli takové hlouposti, třeba jen 300 materiálu, potom smaže i 10 000 many přes noc, a mohu šetřit kvůli 3stovkám zase celej den. ...Kdo je v Elfské době první many, tak ví o čem mluvím. ...přeji pěkný den =)
 
Nahoru