• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Sousedská pomoc na PC bez načítání

Taranis

Pozorovatel
Ahoj, jsem poctivec na oplácení sousedské pomoci a také při potřebě občas doplnit mince, dávám pomoc i neaktivním sousedům.
Mapu zatím nemám příliš obsáhlou, ale začíná být dost zdlouhavé při pomoci, kdy mám hráče přístupného jen z mapy, načítat vždy celé jeho město.
Řeším to přepnutím na mobil, kde sousedskou pomoc odklikám během krátké doby bez nutnosti načítání.
Nešlo by to takto zařídit i na PC? Určitě by se mnoha hráčům časově velmi ulevilo, když to začínám pociťovat i já, a to jsem jen III.kapitola.
 

kasimir

Učedník
K tomuhle návrhu se připojuji taky. Taky bych mnohem raději vše prošel na PC, než se každý den přepínat na mobil a pak znovu přihlašovat. A stačilo by skutečně jen okopírovat funkci z mobilu.
 

Deleted User - 624057

Guest
Přidávám se, s návrhem souhlasím. Rád pomáhám sousedům, ale než je obejdu, trvá mi to asi půl hodiny. A to přesto, že hraji teprve 4. level.
 
Nahoru