• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Komunikace Sociální sít v rámci společenství

DeletedUser3876

Guest
Ahoj Vývojáři a jiná podobná havěti :)

Jen dvě věci..takže asi tak na hodinu :)

1: Globalni komunikace.
Ve hře chybí. Možná jste tuhle záležitost uzavřeli Face bookem... škoda..jsem už starší člověk a možná i opatrnější. Nechci FB a nikdy ho mít nebudu.Nevím proč bych měl cpát svoje věci nějakýmu namyšlenýmu amíkovi.Zkuste vymyslet u nás tady něco na urovni sociální sítě.Proč mít spuštěných 20 oken když to mužeme mít doma?Chcete abysme si kupovali diamanty?... ok..nehoňte nás jinam.Jinak to bude nuda..navíc co si řeknou lidi na FB?...Pojď hrát něco jinýho...to chcete?
2: Profil.
Netuším a ani nehodlám pročítat celý forum. Proč se aspoň v rámci společenství nedovím o člověku víc než mi řekne?Pár kolonek... věk..pohlaví..zájmy..stav...nahrát třeba pitomou fotku(jde to na imbecilnim Team speaku..proč ne tady?)Asi odpovíte ,že muže stejně lhát..ale to všude.

Nic..toje vše... už muj otec se řídil pravidlem: když něco chceš..snaž se do toho investovat...z hovna beze snahy škopdovku nevytvoříš. Dík Vláďa (a jelikož jsem dobrej...odměnu neodmítnu :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru