• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vzpomínka Sobisek

DeletedUser432

Guest
Než jsem dorazil na místo, měl jsem hodně času na přemýšlení. Byl mi zadán úkol, který se nepodobal ničemu, co mi bylo doposud svěřeno. S prstem na mapě jsem netrpělivě vyhlížel kus země, na kterém jsem měl vybudovat město, jenž ponese jméno našeho řádu. Ačkoliv byla cesta klidná, nemohl jsem skrýt mírnou nejistotu před lidmi, kteří mi měli pomoci tento plán uskutečnit. Po několikadenní pouti jsme konečně dorazili na místo. Rozlehlé travnaté planiny obehnané lesy se skalami v pozadí. Pohled to byl úchvatný, ale my se museli dát ihned do práce. Vybudoval se hlavní tábor a hned druhý den se mohlo začít s pracemi. Z malého tábora se postupem času stalo srdce města, radnice, tyčící se nad ostatní budovy. Zprvu malá stavba, kolem které se soustředilo několik obytných budov, vyrostla a s tím začalo město, které jsem pojmenoval Celestrion, pomalu vzkvétat.
Když jsem poprvé vstoupil do hry, neměl jsem problém a rychle jsem se zorientoval. Zpočátku jsem měl smíšené pocity. Na jednu stranu jsem viděl to město v pozdější části hry... město, které bude mít budovy rozmístěné podle mých představ. Na stranu druhou jsem věděl, že dokud nezískám větší území, budu se muset spokojit s provizorním rozmístěním budov a nebude to nic zajímavého, navíc to bude určitě chvíli trvat. Po zbudování prvního obytného domu a po splnění několika úkolů, jsem se rozhodl, že dám hře šanci. Abych pravdu řekl, nevím už přesně co a jak jsem ve hře za první den stihl, né že by to bylo nějak zvlášť dávno, ale vzpomínám si, že jsem hodně brouzdal ve stromu s výzkumy a rozhodoval se, co zkoumat dřív. Velice milé také bylo, že hned během prvního dne jsem obdržel sousedskou výpomoc od jedné elfské sousedky.
Asi jako každý jsem se snažil ze začátku plnit úkoly, budovat stavby dle požadavků na rozšíření budov a tak podobně. Prohlížel jsem si jaké jednotky budu moci verbovat, jaké budovy budu moci stavět a jaká vylepšení pro mé město budu moci zkoumat. Pokračoval jsem v rámci časových možností s vidinou města v nějaké předem nejasné budoucnosti.
 
Nahoru