• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město Sneak cestička do Druhého Světa!!!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

DeletedUser3079

Guest
Sneak cestička do Druhého Světa!!!
- Nová Malá Stavební Plocha jak je lesík -

Doneslo se nám z jiných forem a stránek fanoušků, že se strašně moc mluví o SNEAK CESTIČCE. Jedná se o místo tam dole vlevo, jak je ten lesík. Měla by tam vzniknout cestička a nějaká šipečka, kam vás to posune na novou malou stavební plochu jako součást města, až už nebude s novými osadníky nové místo kam se rozšiřovat :)

Tady jsem to ještě neviděl tak zakládám toto miniforečko přímo na to. Ale hodně se o tom mluví, musíme to podpořit i tady z ČR, takové místečko kam mě posune trochu bokem do toho lesíka, moc chci. Třeba na takovou luční požehnanou stavbu na nové budovečky. Třeba si tam jiní nahážou kulturu, nebo tam budou sadit osadníky a tak :D

?CHCETE TO TADY TAKÉ?
 

luterina

Veterán
Ahoj, před lety jsem na fórum dala taky takový návrh, ale myslím si že neprojde, nezdá se mi že je to jednoduché přiřadit k účtu vlastně další město, zřejmě by to mělo vyřešit nedostatek místa ve městě, což je ale asi záměrem celé strategie hry poprat se s aktuálním místem co k dispozici je. :)
 

DeletedUser4336

Guest
Za mě velmi nereálné, ty si z toho děláš budovatelskou fantasy hru, ale ona je to přitom logická hra. Pominu-li, že místo vývojáři určitě přidávat nebudou, tak hlavně už vidím jak hledám tu zpropadenou, hejkalem ověnčenou, dělnickou chatrč, která se bude moci vyskytovat ještě na nějaké skryté lesní mýtině :).
 

DeletedUser3079

Guest
Za mě velmi nereálné, ty si z toho děláš budovatelskou fantasy hru, ale ona je to přitom logická hra. Pominu-li, že místo vývojáři určitě přidávat nebudou, tak hlavně už vidím jak hledám tu zpropadenou, hejkalem ověnčenou, dělnickou chatrč, která se bude moci vyskytovat ještě na nějaké skryté lesní mýtině :).

Nooo já hraju už jen z kouzli, ani nepoužívám manu a jiné věci ve hře, ale je pravda že dostat takové věci na tak velké úrovně bylo fakt časově náročný. ALe dá se to hrát jako fantazi hra :) Podle mě je nad úrovní inteligence ta Magič ♥ Jinak bych neměl takové město, stačí mi 6 dílen na 20 drahokamových dolů a všechny ostatní manufaktury + i vojáky a vylepšování a vše ostatní :)) Vlastně mám skoro furt plnej sklad, hráči mi píší jak to dělám.

Teď jsem se bavil s jedním profíkem co je už v posledních dobách právě o tomto že by to byl skvělý nápad, tak jsem to zakládal i díky jemu a ostatním takto smýšlícím :) Mluvím o době nad Konstrukty :) Jak tam dojdeš a začneš čarovat s divy tak uvidíš že se tam dá vymyslet víc věcí :)

Podle mě se Elvenar na něco takového chystá, innogames má hry kde takové věci udělali co sem se díval jen na oko ;) Na první hráče, a je to tam právě. Tak proč by to nebylo reálné i tady? Třeba to i chystají :)

Ptám se jen, reálně se vám to líbí? :)
Z pohledu finál dob kde jsou budovy třeba 8x5 velké? :))
 

papap

Mistr slova
Mě by se to líbilo,ale jak by to bylo složité vytvořit to netuším.Ale každopádně něco úplně nového by to do hry chtělo,jelikož přidávat jen další osadníky,to by se do budoucna moc nemuselo vyplatit...
 

DeletedUser2185

Guest
Stylovejsi by bylo prejit pres propast po moste, kdyz uz je tam cesticka. A nemuselo by to byt nutne dalsi misto pro dilny a fabriky. Trebas neco, co by budovalo spolecenstvi spolecne. Spolecnou metropoli, postavit krcmu, chram, hradby co ja vim. To je podle me vec, co tu jeste chybi. Budovat jako spolek neco dohromady. Mame stejne surek ze nevime co s nema. Pripadne by se tam mohlo potkavat s ostatnimi spolecenstvimi. Spolecnej xat napr. nejlip v te krcme xD . V 10 bedne na turnaji pripadne po ni by se mohl ziskavat nejakej matros pro metropoli. Barva na budovy, hradby, proste kravinky. Zas nejakej impuls pro spolky co resi jestli hrat ci nehrat 10 beden.
 
Stylovejsi by bylo prejit pres propast po moste, kdyz uz je tam cesticka. A nemuselo by to byt nutne dalsi misto pro dilny a fabriky. Trebas neco, co by budovalo spolecenstvi spolecne. Spolecnou metropoli, postavit krcmu, chram, hradby co ja vim. To je podle me vec, co tu jeste chybi. Budovat jako spolek neco dohromady. Mame stejne surek ze nevime co s nema. Pripadne by se tam mohlo potkavat s ostatnimi spolecenstvimi. Spolecnej xat napr. nejlip v te krcme xD . V 10 bedne na turnaji pripadne po ni by se mohl ziskavat nejakej matros pro metropoli. Barva na budovy, hradby, proste kravinky. Zas nejakej impuls pro spolky co resi jestli hrat ci nehrat 10 beden.
nebo společné divy...
 

DeletedUser3079

Guest
Mě by se to líbilo,ale jak by to bylo složité vytvořit to netuším.Ale každopádně něco úplně nového by to do hry chtělo,jelikož přidávat jen další osadníky,to by se do budoucna moc nemuselo vyplatit...

Jono to máš úplně pravdu :) Také nevím jak by to mělo být složité vytvořit ale to je jejich práce pro nás :D Ať to vytvoří, nonstop přidávat osadníky a nezvětšovat mapu se nedá. To by je museli začít v pokročilých dobách dělat ne 7x7 ale třeba zase postupně zmenšovat na 2x3 a tak dále :) Proč by tu taky nemohli zase být osadníci malincí kde jich bude potřeba jak v Orské době tak 20 nebo 40 klidně? :D Že jo :) Největší už stejně byli Elementálové portálem, tak proč ne :) Ale tu mapku bokem buď přes most nebo přes les sneakem cestičkou bych moc bral. Někde na forech jsem četl i o možnosti, jestli pak víme co je za Horami Divů :D Jako by nás zkoušeli co vymyslíme nebo napínali :D ♥ =)))

Jinak krásné Velikonoce všem holky a hoši, když je v Elvenaru máme celej měsíc :D ;)))
 
Nahoru