• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba snížení kultury

DeletedUser2665

Guest
v1.41.2-(f38f20b96) (2017-10-26 9:30):
Google Chrome - Verze 61.0.3163.100:
27,0,0,183:
Windows 10:
1366 x 768:
Arendyll:

je neměnná: _/5

dnes dopoledne jsem vylepšila manufakturu na hedvábí a měla jsem 100% okolo 700 kultury..... před vylepšením 2 těchto manufaktur jsem měla okolo 1000 a to odpovídá, protože manufaktura na hedvábí level 19 chce pouze 119 kultury..... před chvílí po chvíli nečinnosti se na obrazovce objevilo oznámení o odhlášení ze hry (s takovým tím malým skřítkem) s tím, že se mám znovu přihlásit do herního světa.... po opětovném přihlášení mám ale kultury pouze 308, což prostě není možné, když jsem ještě dopoledne měla 700...i kdybych si to špatně pamatovala a měla 700 kultury před vylepšením manufaktury, tak bych ted měla mít okolo 590 kultury :
 

Prealiena

Velmistr písma
Nebyla to ta změna po nové aktualizaci?
Já si všimla, že mi vylepšili statistiky u eventové budovy ve shromnaždišti.
Tak možná měnili kulturní přínos u více budov, zvláště zkontroluj ty eventové.
 

DeletedUser2665

Guest
já si nepamatuju, kolik kultury přesně měla která eventová budova, ale přijde mi to dost podpásovka tohle..... jak má člověk tušit, kolik kde kultury mu pak vezmou? jsem u Orků a tam je každá stovka kultury dobrá, takže mě to dost překazilo strategii hry.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Úbytek kultury je spojen s úpravou budovy Lahodná oříšková jeskyně. Na tuto změnu jsme s předstihem upozorňovali přímo ve hře - a to pomocí vyskakovacího okna, které hráč musel zavřít, jinak nemohl pokračovat ve hře, nebylo tedy možné ji přehlédnout. Pokud sis tohoto oznámení nevšiml, mrzí nás to, ale udělali jsme vše pro to, aby každý byl o této změně náležitě informován.

Věříme, že se ti podaří najít způsob, jak získat chybějící kulturu. Držíme palce! :)
 

DeletedUser2665

Guest
ok díky za vysvětlení.... to vyskakovací okno jsem zaregistrovala, jen jsem si to ted nespojila. Nebylo tam totiž napsáno o kolik přesně se kultura sníží a já myslela, že to bude opravdu jen třeba o desítky, max o stovku.... A něco o tom, že oříškové jeskyni přibyl i požadavek napojení na cestu, si teda nepamatuju vůbec.
 
Nahoru