• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Snížení času ve zbrojnicích při výrobě orků nebo navýšení počtu orků

DeletedUser1770

Guest
Ahoj bylo by možné navýšit počet výroby orků ve zbrojnici a snížit čas stejně tak jako při výrobě v manufakturách na 3-6-9-24h ?Myslím že by to hráči uvítali vzhledem k místu ve vyšších kapitolách kde už nejde rozšiřovat území a kde není možné navyšovat počet zbrojnic od kapitoly12 protože 1/4 zabírají místo osadníci prosím zvažte ti děkuji moc a budu ráda za každou odezvu =)
 

OldMaGorr

Mistr slova
Plně podporuji. Počet orků produkovaných ve zbrojnicich je tragédie zcela neodpovídající požadavkům hry na konci výzkumu
 

Tesseria

Učedník
Taky souhlasím. Ty počty jsou prostě tragédie a v okamžiku možnosti trénování armády souběžně v kasárnách, cvičišti i táboře, se to vůbec nedá. Požadavek na počty orků na trénování jednotek je mnohonásobně vyšší než co se dá vyrobit ve zbrojnici. Je to neskutečně nevyvážené.
 

Lovec Krys

Legenda
Nebo spíše zpomalení a omezení hráčů. Stavba 10+ zbrojnic je řešení, se kterým přišli hráči, kteří si takové množství zbrojnic mohou dovolit.

Volil bych spíše zvýšení výroby než snížení času - přeci jen, pro mně snížení času znamená klikat každé 3h o 12 budov navíc (ano, mám 12 zbrojnic).
 

DeletedUser4336

Guest
Tak určitě je to zpomalení a omezení hráčů. Ony už fazole byly výrazné zpomalení, protože se nedaly naklikat jako mana. Takže si nemyslím, že někdo bude něco urychlovat.
 

DeletedUser4336

Guest
Jj, s některým vylepšením tržiště, to začne produkovat fazole, které jsou třeba na vylepšování budov, vylepšování nových divů, atp.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
fazole = božská semínka.
Někteří jim tak říkají, asi jako já říkám prošlé zboží namísto živoucího.
 

Ludi

Veterán
Zvýšení výroby orků ve zbrojnicích by bylo fajn. Dokonce bych uvítala i stejný čas cvičení jako v manuchách, protože bych právě všechno dělala najednou.
 

tupecpolni

Znalec fóra
Hrál jsem se dvěma zbrojnicemi, až v Ambasádách jsem přistavěl třetí - a nedostatek orků nijak nikde (průměrný hráč, žádné rekordy). Tedy mi promiňte, že nevidím důvod k nějakým změnám.
 

Lovec Krys

Legenda
@tupecpolni Zřejmě jsi nikdy nezkoušel trénovat orky stratégy (místo kladiv stojí 1:1 orky), případně vylepšovat nové divy (každá 5. úroveň chce orky) nebo kterýkoliv div 30>31 (250K orků), nepovinné oddíly od Elvenarů nahoru stojí taky každý 50K+, a to ještě nemluvím o takové věži, ve 3. patře výkupem to taky můžeš uhádat desetitisíce orků v jediném střetu než uhádneš tu správnou kombinaci.
Samozřejmě, pokud většinu z toho neděláš, pak ti 3 zbrojnice bohatě stačí.
 

tupecpolni

Znalec fóra
Lovec: Nezblázni - že bych nezkoušel? :D Nějak mám dojem, že Ork stratég byl nejen pro mne nutný před tříhvězdičkovým žabákem. A teď ho cvičím také, když už (naneštěstí) máme k dispozici všechny vojenské stavby zaráz. Stejně tak orka bojovníka - jen aby cvičiště nezahálelo a měl jsem všech druhů stejně. Že bych je potřeboval, to nee. Věž dělám vždy dvě patra a jen občas třetí, ale nevykupuji, jsem škrt, ňák si to raději vybojuji. Nepovinná vylepšení oddílů jsem dělal vždy, jakmile byla k dispozici, nevynechal jsem jediné. Divy vylepšuji pochopitelně, jestli to chce orky, fakt nevím, nevšímám si požadavků, promiň, jen to odklepávám. Jsem strašnej hráč, vím. Ale asi nemám ta vylepšení divů nad 30, jak píšeš. To bude ono. Jenže, jak jsem avizoval, nejsem žádný rekordman, pouze tuctový hráč, tedy asi proto nemám ty třicítky? Nevím. Ale jsem rád, že mi všechno šlape, nepotřebuji změnu parametrů zbrojnic, nevadí mi nové podmínky u turnajů a věže, nemyslím si, že mne INNO trestá za můj vývoj. Jupííí.
Edit: Teď ještě pročítám tvůj příspěvek a hroutí se mi pleš - proč bych, propříroda, hádal ve věži, pokud by to po mně chtělo něco, čeho mám málo??? Ale to je právě na Elve nejkrásnější, že můžeme hrát každý, jak chceme. Nedbat rad hlavně. Vzpomeňmež žoldnéřů :D
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@tupecpolni Tak to nevím, jak můžeš udržet výrobu orků stratégů se 3 zbrojnicemi. Já jich na to potřebuju 12. Já ve věži většinou hádám, protože jen s nakrmeným fénixem a bez ručního boje je většina dvou a tří kolových bojů pro mne nehratelná (a dříve jsem spotřebovával všechny jednotky v turnaji).
Aktuálně mám k dispozici 169 jednotek orků, velikost jednotky 2658, což znamená, že kdybych je všechny vyrobil ve cvičišti, tak to znamená 449 202 orků (při 12 zbrojnicích 11,6 dne výroby orků, při 3 by to bylo 46,7 dní, a to za předpokladu, že je nepoužiju jinde).
Pravda, v nouzi se v boji dají nahradit golemy.
 

tupecpolni

Znalec fóra
Lovec: No vidíš, pro mne je zase nepochopitelné, že máš zbrojnic 12. Kam bych je nacpal, to tedy fakt netuším :D Ve věži bojuji ručně, automat pouze v případě, že je vše jasné na první pohled. A to je přece krása, si myslím, že je mnoho způsobů, jak Elve hrát. Každý si zde může najít svoji cestu, jsem přesvědčen. A omlouvám se, do odborných diskusí se ne a nezapojím, v práci mám čísílek plný brejl, krk, kecku i ozubí, tudíž ve volném čase se těmto vyhýbám, seč mohu, promiň. V Elve jsem naprostým diletantem. Celá léta a rád.

Emhyr: jsem se koukl do cvičiště a ku mému překvapení je to snadno dostupný údaj: velikost oddílu 5316, čas výroby 1:50 (A) a 2:00 (W). Zda je to moc nebo málo, netuším. A je mi to šumáfuk. To jen snad pokud by to pomohlo vyřešit záhadu tří dostačujících zbrojnic :D

Nějak mám pocit, že obyčejní, normální, průměrní, tuctoví... nevím ještě jak... hráči (můj případ) s nedostatkem orků problém nemají. Výjimeční hráči, rekordmani... nevím ještě jak... mohou nedostatek orků možná pocítit? Ale ti by si jistě poradili sami. Tudíž mi stále změny v parametrech zbrojíren připadají zbytečnými. Dobrou noc přeji
 

Ludi

Veterán
@tupecpolni ani já nejsem rekordmanka ;). Snažím se hrát solidně, ale zase ne za každou cenu. Dlouho jsem ve hře vystačila se 4 zbrojnicemi (+divy). Jenže v 16. kapitole byly nároky na orky moc velké a produkce zbrojnic slabá. Také vylepšování některých divů se bez orků neobejde. Momentálně mám 6 zbrojnic. Co se týče výcviku - cvičím ve všech třech "tělocvičnách", ale upřímně, necvičím všechny jednotky. Vybírám si všude to, co je pro mě nejpřínosnější. Orky cvičím výjimečně (prostě náklady jsou velké a zdržuje to od vycvičení jiných věcí), stačí mi to, co mám z medvěda, ve cvičišti radši cvičím ostatní jednotky. Poslední dobou jsem si celkem oblíbila dryádu i vílu, když se nasadí dobře, tak jsou fajn. Trochu tím zase ušetřím moje drahé tábority :).
 
Nahoru